חליפות חתן 2016

גרומזילה: חשבתם שרק לכלה מותר ליהנות מיום החתונה? תחשבו שוב! מתחם חתנים עדכני בשם "קינגסמן " משנה את כללי המשחק, ושם את החתנים בעדיפות עליונה – גו גרום!

בכל חתונה לא מפסיקים לדבר על הכלה - מה תלבש, היכן תתארגן, מי יאפר ומי יסרק. אנחנו חושבים שגם לחתן מגיע ליהנות מהיום המרגש בחייו, וכמו שכלה לא מתפשרת על שמלת החלומות, גם החתן צריך להיראות במיטבו, לא להתפשר על חליפה ראויה ולסובב מבטים. בית האופנה לגברים וחתנים "קינגסמן" מציע שירותי הלבשה במחירים אטרקטיביים, ומספר על הסטנדרטים החדשים.

חליפות חתן 2016 1
מתחם ייחודי ועדכני, קינגסמן (צילום: יח"צ)

"היום כבר לא הולכים לחנות ובוחרים את החליפה מהקולב, הסטנדרט החדש מדבר על חליפות, חולצות ומעילים לפי מידה ובסגנון אישי. נכנסים לחנות, בוחרים גזרה, בוחרים בד ומוסיפים אקססוריז עם טאצ' אישי", מספר דוד מקינגסמן.

בדים
כמו בשמלות כלה, גם חליפות גברים וחתנים צריכות להיות איכותיות, עשויות בדים נושמים ומובחרים. בבוטיק גברים איכותי קיים מבחר עצום של בדים המתאימים לכל עת: יום חול, שבת, אירוע, חתונה; וכמובן לכל עונה: קיץ, חורף ומעבר. רצוי שבדי החליפות יהיו עשויים 100% צמר ומהחברות המובילות בעולם. 

סגנון חליפה
מבחינת סגנון החליפה, כל אחד יכול לעשות כל מה שירצה - חליפה עם כפתור אחד, שני כפתורים, שלושה כפתורים, קרואזה ארבעה כפתורים, קרואזה שישה כפתורים, עם כיסים, בלי כיסים, גזרה צרה או רחבה, בשילוב אותיות השם רקומות, ועוד אין ספור אפשרויות בחירה ליצירת חליפה ייחודית ומושלמת. 

מחירים
המהפכה הרצינית בקונספט היא המחיר - משלמים מחיר של חליפה קנויה, ומקבלים חליפה תפורה לפי מידות, ולפי בחירה תוצרת אירופה. אחרי שקונים פעם אחת, מידות הגוף שמורות במאגר המידע של החברה, ומשם כל אחד יכול לקנות חליפה בתוך דקות: בוחרים בד, גזרה וסגנון רצוי ותופרים חליפה חדשה.

חליפות חתן 2016 2
מגוון חליפות בבדים משובחים, קינגסמן (צילום: יח"צ)
חליפות חתן 2016 3
חליפות במחירים אטרקטיביים, קינגסמן (צילום: יח"צ)