מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה

באווירת האהבה שאופפת אותנו בתקופה הזו של השנה, יצאנו לבחון את טרנד עמדות שזירות הפרחים. לצד מוריה קליימן מחברת Happystyle, הרכבנו קווים לדמותה של העמדה הכי מדליקה לתקופה הקרובה, איך היא נראית ואילו טרנדים פרחוניים מככבים בה?

כשעולם החתונות נמצא בתנופה, הזוגות המאורסים מחפשים את החלק המיוחד שישלים את פאזל החתונה שלהם ויהפוך אותה למיוחדת במינה. בראש רשימת האטרקציות המובילות לאירועים מככבת עמדת שזירת הפרחים, שמהווה את אחת הדרכים האהובות לשילוב צבע וטבע באירוע. באווירת יום האהבה, ביקשנו ממוריה קליימן, מהמותג Happystyle לחלוק כל מה שאתם חייבים לדעת על העמדה הכי ססגונית בחתונה. 

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה 1
העמדה שתהפוך את החתונה שלכם לבלתי נשכחת (צילום: עידן כנפי)


החלק שישלים את האירוע שלכם: עמדת שזירת פרחים

החתונות של היום שונות באופן מהותי מהחתונות של פעם, אבל למרות הגלגולים שעבר הענף, יש משהו שהיה ועתיד להישאר חלק מהיום הזה – הפרחים אשר מהווים, ובצדק, חלק בלתי נפרד מהחלום הלבן של כל אישה. יש מי שירצה לשלב את הפרחים באופן מינימלי בחתונה על ידי נגיעות פרחוניות במרכזי השולחן ובחופה, כאשר הזוגות שירצו לעשות זאת בגדול ישקלו ברצינות על שילוב עמדת שזירת פרחים בחתונה. 

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה 2
על טבע וצבע: עמדת שזירה טרנדית וססגונית (צילום: עידן כנפי)

בין עמדות שזירות הפרחים הקיימות בעולם האירועים, אהבנו במיוחד את זו של המותג Happystyle עליה מנצחת מוריה קליימן. עמדת השזירה של קליימן מעניקה לכל אירוע בו היא מתארחת תחושה של הפנינג כפרי, פרחוני ושופע. לכל עמדה יש את האופי שלה, והיא שונה מזו שראיתם באירוע הקודם בו היא התארחה. 

קליימן מספרת כי עמדת השזירה של Happystyle משתנה ומתפתחת מאירוע לאירוע, בהתאם לקונספט שלו, למראה המקום, העונה בשנה ובעיקר העדפתם של בני הזוג. "אני קשובה למה שהזוגות רוצים וההחלטה איך תראה העמדה עצמה מתקבלת ביום האירוע", היא מגלה לנו 

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה 3
''אני קשובה לרצונותיהם של בני הזוג וחלל האירוע שלהם'' (צילום: עידן כנפי)

בעמדה היא מציבה שפע של פרחים חיים ורעננים בעציצים ואדניות מיוחדים שהיא מעצבת בעצמה. כאקט אקולוגי, קליימן משתמשת בקופסאות ישנות ומשדרגת אותן. בין היתר היא עושה שימוש בקופסאות שימורים צבועות או אפילו גזעים אותן היא מעצבת בשיטת ה-DIY. עם כל אלו אין ספק כי עמדת שזירת הפרחים שלה תהיה העמדה הבולטת והססגונית ביותר באירוע שלכם. 

מלבד התרומה האסתטית והויזואלית לכל אירוע, העמדה מציעה לאורחים שלכם להתקשט בפרחים עונתיים צבעוניים. לצד האקססוריז המגוונים אותן היא מעניקה במתנה לאורחים, קליימן מקפידה לשלב גם את הטאצ' האישי של בני הזוג בתוך העמדות שלה, זה יכול לבוא לידי ביטוי במיתוג שלהם, או שילוב שמותיהם. 

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה 4
אלמנטים ואקססוריז מיוחדים יוענקו לאורחים שלכם כמתנת 'גיב אווי' (צילום: עידן כנפי)

על טרנדים ופרחים

כמו בכל תחום, גם עולם הפרחים מושפע ממגמות וטרנדים כמו גם ממזג האוויר. קליימן מציינת כי הטרנד החם לעונה הקרובה הוא שילוב של פרחים חיים עם אלמנטים יבשים. גם צמחי הלבנדר, התבלין והנוצות מתאימים לרוח התקופה. "אני בודקת איזה פרח חזק בכל עונה, מה נראה הכי טוב אצל הספק וגם לאילו פרחים מתאים מזג האוויר הנוכחי". 

קליימן מציינת כי הסוקולנטים, פרחי הטווידה, הניצנית, בבונג השדה, העדעד, החרציות, הציפורן, הג'יפסי והאסתר, מתאימים במיוחד לתקופת הקיץ עקב עמידותם. "חשוב לבחור פרחים חזקים ועמידים לעמדות כדי שהם יראו רעננים במשך כל האירוע", היא מגלה. 

כשקליימן נדרשת ליצור עמדה צבעונית וצעקנית היא תבחר בפרחים כמו טווידה או סולידגו, אולם כאשר תרצה ליצור עמדה רגועה יותר היא תבחר באסטרומריה, נוריות, ופיונים. "אני רואה מעבר לבנאלי ולשגרתי. אני אוהבת להשתמש בשפע ובמבחר וזה שווה את המחיר", היא אומרת ומוסיפה, "אני מסתובבת בטבע רואה מה נראה בשיא הפריחה ופשוט מביאה את הטבע לאירוע. זה נראה מדהים ממבט ראשון וזה מעלה לכולם את החיוך"

על צבע וטבע: הטרנדים הבולטים לעמדת שזירה לחתונה 5
התאמת פרח לכל עונה (צילום: עידן כנפי)


X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם