איך לארגן מסיבת רווקות?

מתכננת לארגן מסיבת רווקות ולא יודעת איך להתחיל. כמה טיפים לארגון מסיבה בלתי נשכחת

רגע לפני שצועדים אל החופה, זה הזמן למסיבת רווקות שתעזור לכן לעשות את הסוויץ' לסטאטוס החדש. גם את וגם חברותייך, תלוי מי מארגן את המסיבה, התחלתן לחשוב על קונספטים, רעיונות למסיבת רווקות וכל מיני דברים מדליקים שאפשר לשלב במסיבה. אז איך לארגן מסיבת רווקות ומה חשוב לקחת בחשבון? 

דבר ראשון שכדאי לקחת בחשבון הוא כי לא כל קונספט שנראה בעיניכן מדליק מתאים לכלה המיועדת, ולא כל רעיון שנראה לך, יכול להתאים לחברות שלך. לכן, אם אתן תוהות איך לארגן מסיבת רווקות, עדיף להימנע מהפתעות מביכות או ללכת על רעיונות שלא יהיו מקובלים על כלל משתתפות המסיבה. לכן, אם אתן מעדיפות ללכת על בטוח, בקשו מכל משתתפת לרשום שלושה רעיונות למסיבה ואז בחרו מבין הרעיונות שהוצעו ואז התייעצו ביחד. ישנם רעיונות שכרוכים בעלות כלכלית מסוימת (למשל, ספא מפנק, סוויטה יוקרתית, ארוחה במסעדת פאר) ולכן כדאי להתאים את העלות לכיס.

איך לארגן מסיבת רווקות? 1
תכנון נכון (צילום: shutterstock)

כסף, כסף ועוד פעם - כסף

מסיבת רווקות עלולה להיות עסק יקר. לכן, מומלץ לברר עם משתתפות המסיבה איזה סכום הן מוכנות לתרום לטובת הערב. במידה שאת, הכלה המיועדת, מארגנת את הערב, דעי שסכום התחלתי מסוים שעליו תוכלי לבנות יכול לתת לך מושג כמה תצטרכי להוסיף מכיסך לארגון המסיבה. אם חברותיה של הרווקה מעוניינות לארגן את הערב, כדאי לבקש סכום סביר ולא ליצור אי נעימות ולהפעיל לחץ מיותר על משתתפות שאין ביכולתן לתת סכום ניכר.

אחרי שגיבשת את רשימת הרעיונות למסיבה, הגיע הזמן לעשות חישובים כלכליים. למשל, אם החלטת להביא למסיבה אסטרולוג, פותחת בקלפים, חשפן סקסי, שף פרטי או קייטרינג משובח, בצעי סקר שוק וצייני עלויות. כך גם לגבי הלוקיישן של המסיבה והאלכוהול או האוכל אשר יוצעו בה. אם את מתלבטת, נסי לבקש המלצות. ניתן למצוא ספקים בעלויות סבירות מאוד.

פשוט כיף

במידה שהמסיבה מאורגנת על ידי החברות של הכלה, כדאי להתחשב באופייה של החוגגת. למשל, במידה שמדובר בבחורה סולידית, עדיף בילוי שקט ונחמד שמשלב בריכה, ספא או וילה למסיבת רווקות מאשר מסיבת ריקודים רועשת, הרבה אלכוהול והמון המולה. אם אתן אוהבות משחקי חברה, עדיף למצוא משחקים כיפים, מתונים ופחות חושפניים (תלוי, כמובן, עד כמה אתן פתוחות זו כלפי זו).

אם אתן שואלות את עצמכן איך לארגן מסיבת רווקות לחברה שלכן, התשובה היא פשוט לזרום עם מה שהיא אוהבת. בסופו של דבר, מסיבת רווקות צריכה להיות אירוע כיפי, מהנה ומלא שמחה שיציין את השינוי שהכלה המיועדת עומדת לעבור בחייה. אם את תוהה איך לארגן מסיבות רווקות – כדאי פשוט לעשות מסיבה שתשאיר טעם של עוד עם המון זיכרונות יפים.