רעיונות למסיבת רווקים

כמה רעיונות שיהפכו את מסיבת הרווקים לאירוע משחרר, כיפי ובלתי נשכח

רגע לפני החתונה, הגיע הזמן להשתחרר במסיבת רווקים שתעשה את הרווק למאושר אשר או-טו-טו נפרד מהטייטל שלו. אף אחד לא רוצה עוד מסיבת רווקים שבה החבר'ה סתם משתכרים ועושים קצת כיף לרווק המדופלם. אז אם אתה חושב על רעיונות למסיבת רווקים – הנה כמה הצעות שיוכלו לעשות לך ולחברים שלך את הערב לכיפי במיוחד.

אם אתם בעניין של רעיונות למסיבת רווקים – הדבר הראשון החשוב הוא אווירה משוחררת. איך משתחררים? אלכוהול כמובן (ולא לשכוח שאחרי המסיבה, כולם מגיעים הביתה במונית ולא ברכבם הפרטי). בין אם אתם עורכים את המסיבה במועדון ריקודים ובין אם בבית של אחד החברים, כדאי לבחור באלכוהול משובח שיהפוך את המסיבה לחגיגה אמיתית.

<b>בדרך לחתונה עוצרים לדרינק (צילום: shutterstock)</b>
בדרך לחתונה עוצרים לדרינק (צילום: shutterstock)

משהו משלכם

אחרי הדרינק הראשון, אפשר לחשוב על רעיונות למסיבת רווקים. למשל, החתן לבוש בבגדי האסיר ולרגלו קשורה שלשלת, או החתן לובש חולצה עם הדפסים שונים או כתובות שונות ("הסעודה האחרונה", "אני את שלי עשיתי", "בנות, אני כבר תפוס – לצערי!", ועוד). אם אתם עורכים את המסיבה בבית, כדאי לשלב גם משחקי חברה בכל העסק הזה, כי אלו הזדמנויות נדירות להוציא מהאקס-רווק סודות כמוסים לגבי הכלה המיועדת שלו.

בהנחה שאתם מעוניינים לשלב במסיבת הרווקים גם את ההיי לייט של כל מסיבת רווקים ראויה לשמה, כלומר חשפנית, כדאי לבדוק מראש אם כל החבר'ה בעניין ולהימנע ממבוכה מיותרת (ישנם בחורים נשואים שהיו מעדיפים פשוט להימנע מכך, בעיקר כדי למנוע מריבה בבית).

עוד כמה רעיונות למסיבת רווקים: אם אתם עורכים את המסיבה במועדון או בפאב, כדאי ליצור לעצמכם חלל משלכם על מנת שתוכלו לעשות שם את כל מה שמתחשק לכם. אם יש לכם חברים שכבר התחתנו, כל חבר יעמוד ויספק הרצאה חושפנית על חיי הנישואין עם טיפים ואזהרות (בהנחה שיש אפשרות לשמוע אחד את השני), או שהחברים עצמם יעבירו פתקים אנונימיים שאותם יקרא הרווק המאושר (לבינתיים) בקול ובהם טיפים ואזהרות.

אפשרויות נוספות

אם אתם בראש קצת אחר ורוצים רעיונות למסיבת רווקים שלא כרוכים בהרבה אלכוהול ומסיבה מטורפת, אפשר לבחור גם במקומות סולידיים יותר: נניח, לעשות מנגל לילי עם החבר'ה עד אור הבוקר בבית פרטי של אחד החברים ולהעביר ערב בכיף, להעלות את כל החבר'ה על יאכטה להפלגה אחרונה של רווקים, לעשות קפיצה קולקטיבית של כל החבר'ה הקרובים לסוף שבוע בחו"ל, לערוך יום שלם של פעילויות שונות (דהירה על סוסים, באולינג, קרוז בספינה ועוד).

בשורה התחתונה, מסיבת רווקים היא הדרך להירגע ולקחת עוד אוויר לריאות לפני החתונה. כדאי לתת גם לרווק החוגג וגם לחברים שלו אפשרות לנוח ולהירגע – ואולי יותר מכל, להבין שזוהי באמת רק ההתחלה.