איך להימנע מאסונות

כמה עצות שימושיות שיעזרו לך להימנע מאסונות ביום החתונה (רמז: תסרוקת ניסיון)

אחת ההמלצות לכלות היא לעשות תסרוקת כלה לניסיון על מנת לוודא שהכול תקין ולהימנע מאסונות מיותרים (תסרוקת שמתפרקת, שיער זקור ועוד). ישנן כלות המעדיפות לוותר על תסרוקת ניסיון כדי להימנע מתשלום נוסף. היתרון המרכזי בתסרוקת כזו הוא יכולת לבחון הן את התסרוקת והן את שיערך על מנת להימנע מטעויות. לעתים, ישנם דילים הכוללים מעצב שיער ואיפור כך שניתן לכלול את תסרוקת הניסיון והתסרוקת ביום החתונה לדיל אחד.

בחלק ניכר מן המקרים, ניתן לסגור דיל על עיצוב שיער, איפור ותסרוקת ניסיון במחיר הנע בין 1,500 ל-2,000 שקלים. מובן שככל שמעצב השיער הוא מפורסם וידוע יותר, כך המחיר עצמו יעלה.

איך להימנע מאסונות 1
להתאים את התסרוקת לשמלה ולאיפור (צילום: shutterstock)

 חשיבות תסרוקת כלה לניסיון

 שיער הוא עניין אינדיבידואלי המגיב באופן שונה למצבים של חום ולחות. לא כל תסרוקת שנראית נהדר בקטלוג, ואפילו לא כל תסרוקת שיוצאת מצוין אצל מעצב השיער, יכולה להתאים לך ולהחזיק מעמד באירוע עצמו ואפילו בצילומים. תסרוקת כלה לניסיון מאפשרת הן לכלה והן למעצב השיער לבדוק את עמידות התסרוקת והתאמתה לכלה. לא מדובר בבזבוז כסף אלא במאמץ מקצועי לספק לשיערך פתרון נכון.

חשוב להתאים את תסרוקתה של הכלה הן לשמלת הכלה והן לאיפור. אין צורך אמנם להגיע למעצב השיער כשאת כבר לבושה בשמלת הכלה, אולם כדאי ליידע אותו מראש בדבר צבעיה ואופייה של השמלה וכן בדבר האיפור שבחרת. בהתאם, יבחר מעצב השיער את התסרוקת. חשיבות תסרוקת הניסיון היא ביכולתך להעדיף תסרוקת אחרת על פניה ולספק למעצב השיער דגשים אחרים.

 טיפוח השיער

תסרוקת כלה לניסיון נעשית שבועיים לפני החתונה. לכן, כדאי להגיע לספר עם שיער מטופח ומושקע שייתן תוצאות מיטביות. אם את סובלת מנשירה, משיער יבש ופגום, או מתופעות אחרות, טפלי בהן ואל תחכי למעצב השיער שיעיר לך. במידה ששיערך דליל, קצוץ או שאת מעוניינת בתוספות לשיער או השתלת שיער, עשי שיעורי בית והמליצי למעצב השיער עצמו מה ברצונך לעשות.

חשוב להגיע למעצב השיער עם ראש פתוח ולא מקובע על תסרוקת מסויימת. היי פתוחה להצעות חדשות וגם אם את כבר סגורה על סגנון מסוים, נסי תסרוקת כלה לניסיון שמעצב השיער מציע לך. לעתים, את עלולה להיות מופתעת מאוד. באותה הזדמנות, בקשי ממעצב השיער המלצות על טיפוח ושמירת השיער לקראת החתונה. לעתים תגלי כי ישנן דרכים רבות לטפח את השיער ולהביאו למצב מיטבי לקראת החתונה עצמה.