מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

אישורי הגעה - המערכת החדשה שמותאמת להנחיות משרד הבריאות

מחפשים מערכת אישורי הגעה לאירוע שלכם? כיום זה כבר לא מספיק! בהתאם להנחיות משרד הבריאות כל מוזמן חייב הצהרת בריאות, איזה מזל שיש לנו מערכת המותאמת בדיוק לזה, במערכת אישורי ההגעה שלנו תוכלו לעשות הכל ביחד! אישורי הגעה + הצהרת בריאות לכל מוזמן. קבלו את הדרך הנכונה ביותר לארגן את האירוע שלכם בעידן הנוכחי

בכל הקשור להפקת החתונה אפשר להתווכח על דברים רבים, אבל על דבר אחד כולם מסכימים -  אישורי ההגעה הם הסיוט הכי גדול של הזוגות המאורסים. זה מתיש, זה גורם לבזבוז זמן מיותר ובאופן כללי זה מוציא לבני הזוג את הרוח מהמפרשים ואם זה לא מספיק על פי ההנחיות  החדשות של משרד הבריאות חייב בעל האירוע לקבל מכל אורח הצהרת בריאות ולשמור אותה. מתוך הרצון להקל על הזוגות, מצאנו פתרון יעיל שיעזור להתמודד עם אישורי ההגעה יחד עם איסוף הצהרות הבריאות בצורה הטובה ביותר. והנה המשפט שחיכיתם לשמוע - יש אפילו מסלול חינמי לגולשים של וואלה! מזל טוב (לזמן מוגבל). אז איך מתחילים? 


אישורי הגעה - המערכת החדשה שמותאמת להנחיות משרד הבריאות 1
נראה מתיש? זה לא חייב להיות כך. מצאנו את הפתרון הכי טוב לאישורי הגעה לחתונה (צילום: shutterstock)

להורדת אפליקציית וואלה מזל טוב ב-Google Play
להורדת אפליקציית וואלה! מזל טוב מה- App Store

אישורי הגעה לחתונה + הצהרת בריאות: איך מתחילים? 

אם זוגות מאורסים היו יכולים לדלג בקלילות מעל שלב אישורי ההגעה והצהרות הבריאות הם בוודאי היו עושים זאת ללא היסוס, עם זאת, מדובר בשלב קריטי שאסור לוותר עליו ואין להקל בו ראש, שכן זוהי הדרך שמאפשרת להיערך לחתונה (איך תדעו כמה מגיעים?) ולשמור על בריאותנו ( גל שני פחות זורם לנו).

על מנת להתמודד עם המטלה עם מינימום לחץ, יש לא מעט זוגות ששוכרים שירותים של חברות המתמחות באישורי הגעה. למרות שמדובר בפתרון פרקטי, זה יאלץ אותם להיפרד מסכומים משמעותיים עבור השירות. הבשורות הטובות? בעוד כמה פסקאות תלמדו כיצד ניתן לעשות זאת בחינם באמצעות ממשק אישורי ההגעה החדש של וואלה! מזל טוב. בואו נמשיך 

X
החינמית: חבילת MAX שמאפשרת להעניק מתנה באשראי 
החינמית: חבילת MAX שמאפשרת להעניק מתנה באשראי - לחצו למעבר למערכת

X
הכי משתלם בארץ: חבילה ללא הגבלה ב-49 אגורות בלבד
הכי משתלם בארץ: חבילה ללא הגבלה ב-49 אגורות בלבד - לחצו למעבר למערכת

ממשק אישורי ההגעה של וואלה! מזל טוב

המערכת המתקדמת שלנו, שכוללת את כל הכלים שיעזרו לכם להפיק את האירוע המושלם, מציעה לכם שתי חבילות שונות של אישורי הגעה - חבילת "המסלול המלא" - המשתלמת ללא הגבלת מוזמנים, וחבילת "המסלול המושלם" החינמית המציעה גם שירות מתנות באשראי וניתנת בשיתוף עם חברת האשראי MAX (מערכת אישורי ההגעה ניתנת בחינם לזמן מוגבל ועד 1,000 מוזמנים, עם השלמת ההרשמה למערכת MAX). לחצו כאן לכניסה למערכת אישורי ההגעה .

מערכת לאיסוף הצהרות בריאות: איך זה עובד?

בהתאם לעידן הנוכחי ולהנחיות החדשות הוספנו את האפשרות למלא הצהרת בריאות יחד עם אישור ההגעה לאירוע. איך זה מתבצע? הכי פשוט שיש. בהודעת ה SMS שיקבל כל מוזמן על מנת לאשר הגעה, יש לינק הפותח חלון למילוי הצהרת בריאות בצורה מקוונת, לאחר ביצוע ההצהרה ימשיכו המוזמנים לאישור ההגעה, וכך הזוג יקבל את כמות המוזמנים יחד עם אישורי הבריאות שלהם. תמונות מצורפות להמחשה↓ 
X
הודעת ה SMS החדשה + הצהרת בריאות
הודעת ה SMS החדשה + לינק למילוי הצהרת בריאות

X
הצהרת בריאות מקוונת
הצהרת בריאות מקוונת

ממשק ניהול מוזמנים ואישורי בריאות

לפי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות לקיום אירועים רבי משתתפים, חייב בעל האירוע למנות אדם האחראי על מילוי וקיום תקנות הבריאות בזמן האירוע ( מש''ק קורונה), לכן הוספנו לממשק ניהול המוזמנים את האפשרות לבדוק בכל זמן את מצב ההצהרות הבריאות של האורחים, ובמידה ולא מילאו מראש ב SMS הם יוכלו למלא במקום אחר הצהרת הבריאות אצל האחראי. 

איך זה עובד?
ברשימת המוזמנים לוחצים על הכפתור בצד שמאל "אירוע אונליין" שם המערכת תיצור לאירוע שלכם לינק ייחודי, את הלינק הזה ניתן לשלוח לאחראי קורונה/מנהל אירוע, דרך הלינק ניתן לקבל גישה לממשק ייחודי המראה מי מילא הצהרת בריאות ומי לא מתוך כל המוזמנים, משם גם ניתן למלא הצהרת בריאות ביום האירוע. 

X
ממשק ניהול מוזמנים והצהרות בריאות למנהל האירוע
ממשק ניהול מוזמנים והצהרות בריאות למנהל האירוע

בואו נדבר במספרים 

•הבוחרים ב"מסלול המלא" ייהנו מהמחיר הכי משתלם - 0.49 אגורות למוזמן.
•מסלול MAX מאפשר לכם ליהנות מאישורי הגעה בחינם, עם עמלת סליקה של 2.2% ל-MAX, מסך המתנות באשראי שתקבלו באירוע (ממוצע המתנות באשראי באירועים הינו 10,000 ש''ח).
כל המסלולים כוללים את האפשרות לקבל הצהרות בריאות ב SMS מהמוזמנים
לכניסה למערכת אישורי ההגעה שלנו לחצו כאן
X
כך תבחרו את החבילה המתאימה
כך תבחרו את החבילה המתאימה

כמה דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים את החבילה המתאימה

•האופציה להעניק מתנה באשראי מהנייד, היא נוחה ומקלה באופן משמעותי על האורחים, בעיקר כשאין צורך בעמדות תשלום בכניסה לאירוע.
•אפס עמלות מהאורחים! לא משנה מהו הסכום שאותו יבחרו להעניק לכם ובכמה תשלומים. (בעל האירוע מקבל את המתנה בתשלום אחד ולא מודע למספר התשלומים בפועל).
•הממשק מאפשר לאורח שלא הגיע להעניק מתנה ולשמח את הזוג.

X
מסקר שנערך בין בעלי אירוע 
מסקר שנערך בין בעלי אירוע 

אחרי שבוחרים מסלול

זוגות מאורסים מזינים את רשימת האורחים שלהם, מכינים הזמנה חינמית בממשק ושולחים אותה לאורחים בהודעה. בלחיצה אחת האורחים יסמנו האם הם מגיעים ואם כן כמה מוזמנים יגיעו יחד עם מילוי של הצהרת הבריאות עבור כל מוזמן, כאשר הזוג יוכל להתעדכן בכל שלב מי אישר הגעה (והצהיר שהוא בריא) וכך לקבל נתונים בזמן אמת. כך בקלות תחסכו כסף וזמן יקר ותהפכו את התהליך לפשוט יותר.  

מלבד האופציה להשתמש בכלים לשם אישורי ההגעה, האפליקציה מלווה אתכם בכל תהליך ההכנות לחתונה, החל מיצירת רשימת המוזמנים, ניהול התקציב שלכם, סידור השולחנות, ההזמנה הדיגיטלית ועד היום שאחרי בו האורחים יקבלו מכתב תודה אישי שישלח מהאפליקציה. אישורי ההגעה הם חלק מהכלים שפיתחנו במיוחד עבורכם במטרה להפוך את ההכנות לחתונה לחוויה הרבה יותר חיוביות. אז למה שלא תתמקדו בדברים הכיפיים שלפני החתונה, ותשאירו לנו את מה שפחות? 

לכניסה למערכת אישורי ההגעה שלנו לחצו כאן

להורדת אפליקציית וואלה מזל טוב ב-Google Play
להורדת אפליקציית וואלה! מזל טוב מה- App Store

X
ההזמנה הדיגיטלית
ההזמנה הדיגיטלית
X
ההזמנה הדיגיטלית
ההזמנה הדיגיטליתX
הדרך הנכונה להעניק מתנה לחתונה 
הדרך הנכונה להעניק מתנה לחתונה 

לכניסה למערכת אישורי ההגעה שלנו לחצו כאן
אהבתם? שתפו אותנו פה בתגובות או בעמוד הפייסבוק של וואלה! מזל טוב
X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם