מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מנות מומלצות לבר מצווה

הרכבת תפריט לאירוע היא לא עניין פשוט בעיקר כשצריך למצוא את הדרך לרצות גם את הקהל המבוגר וגם את בני הנוער

אוכל זה קודם כל עניין של טעם אישי, לכן הרכבת תפריט מנות לבר מצווה היא משימה מעט מורכבת. מעבר לדרישות המקובלות, חלבי או בשרי ועוד, בבר מצווה קהל המוזמנים נחלק לשתי קבוצות עיקריות: קרובי משפחה וחברי ההורים המוקסמים מקייטרינג לבר מצווה מושקע ואנין, ובני נוער, חברים של חתן השמחה לרוב, שיעדיפו אוכל פשוט, לרוב מטוגן בשמן עמוק ושאר מאכלים שלא בהכרח יטיבו עם הקיבות המבוגרות.

לכן, החוכמה הגדולה היא לנסות לשלב הדרישות בבואכם להרכיב תפריט מנות לבר מצווה.

<b>כדאי לכלול בתפריט גם מנות שילדים אוהבים (צילום: shutterstock)</b>
כדאי לכלול בתפריט גם מנות שילדים אוהבים (צילום: shutterstock)

התוספת שתופסת

אחת הדרכים לנסות ולגוון במנות לבר מצווה היא בתוספות, אין צורך להסתפק רק באורז וירקות מבושלים, אפשר ואפילו מומלץ להוסיף גם צ'יפס ועוד תוספות מקוריות שצעירים אוהבים. כמו כן, ניתן להוסיף במנות העיקריות מאכלים פשוטים שפונים בעיקר לקהל הצעיר כמו שניצלים, המבורגרים, פסטות ופיצות. הנועזים במיוחד יכולים להוסיף גם סושי. כדאי גם להרכיב רשימת קינוחים וכן מנות לבר מצווה שילדים אוהבים כגון פנקייקים, גלידות, ופל בלגי ועוד.

המלצה נוספת, לאחר שחיברתם רשימת פתיחה ראשונית עם חתן בר המצווה, התייעצו גם עם החברה שמספקת קייטרינג לבר מצווה ולברר עמה אילו מנות פופולאריות בבר מצוות.

לא פחות חשוב לבחור מנות לבר מצווה אשר תוגשנה גם בפתיחת האירוע. מלבד מתאבנים שונים ישנן לא מעט מנות שניתן להגיש בפתיחה ועל כן יש כדאי להתייעץ עם החברה המספקת קייטרינג לבר מצווה.

כדאי להתייעץ

קייטרינג לבר מצווה יחשב למוצלח אם יוכל לקלוע למכנה המשותף הגדול ביותר בין כל המוזמנים. כדאי להתייעץ עם הצעירים, בנכם או בתכם (במקרה של בת מצווה), ולשאול מה הם היו מעדיפים. כמו תמיד הצעתו של מישהו מנוסה שעבר את זה קודם (הורים לחברים נוספים בכיתה למשל), תמיד יכולה לעזור. וכמובן, הקשיבו להמלצות שירותי הקייטרינג לבר מצווה הרי להם המון ניסיון בבחירת מנות לבר מצווה.

 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם