כדאי להפתיע את האורחים

אטרקציות פעילות באירוע בר או בת המצווה של ילדיכם יהפכו לחוויה בלתי נשכחת עבורכם ועבור המוזמנים

ההכנות לקראת אירועי בר או בת המצווה קרבים, ואתם עסוקים בסידורים רבים כדי להבטיח שהערב החגיגי יהיה הצלחה שתיזכר לעוד ימים רבים. עיצוב אירועים מושלמים הוא אינו דבר של מה בכך. נשאלת השאלה, האם הקדשתם מחשבה להפתעת האורחים באופן יוצא דופן? האם ניסיתם להעלות במחשבותיכם את האפשרות לשדרג את האירוע השגרתי לאירוע בלתי נשכח וחווייתי?

הפתעות לבר מצווה או לאירועי בת מצווה הן מחווה כיפית ומלהיבה. קהל האורחים למעשה הגיע אל האירוע שלכם כדי לבלות וליהנות מכל טוב, לטעום מן המאכלים המיוחדים, לרקוד  ולשמוח בשלב הריקודים ולהקשיב למוסיקה המשובחת. כל אלו בצירוף מנת אלכוהול לשיפור התחושה. מה יכול להיות יותר מעצים ומרגש מהפתעה ייחודית? כאשר האורחים שלכם יופתעו ויתפעלו, אתם לבטח תוכלו לשמוח כפליים.

<b>הופעה של זמר אהוב תהפוך את האירוע לבלתי נשכח (צילום: shutterstock)</b>
הופעה של זמר אהוב תהפוך את האירוע לבלתי נשכח (צילום: shutterstock)

הפעלות לאירועים

חישבו על מאפייני הקהל שהזמנתם, ומה יוכל להפתיע אותם, אילו הפעלות לבר מצווה או לבת המצווה יוכלו להיחשב מעולות ולסחוף את האורחים. בדקו את הרעיונות וספרו לחבר או קרוב משפחה כדי לשמוע דעה ניטרלית לגבי ההצעות.

כיום, תעשיית האירועים שופעת באפשרויות ואטרקציות נהדרות לאירועים, הפתעות לבת מצווה וכן לבר מצווה שכל מטרתן היא לשמח ולהרקיד. הנה מספר הצעות חביבות.

תוכלו להזמין מעגלי מתופפים. מתופפים יוכלו להפעיל את האורחים ברחבת הריקודים ואף להזמין את האורחים הישובים סביב השולחנות לקום לרקוד. מעגלי מתופפים נכנסים בין הרוקדים אל הרחבה ומבצעים קטעי תיפוף סוחפים אשר גורמים לכולם למחוא כפיים סביבם ולהתרגש, ובמקביל המתופפים מפעילים את האורחים כאשר הם נותנים גם להם להשתתף בתיפוף.

אפשרות נוספת אשר יכולה להשתלב בין הפעלות לבת מצווה או לבר המצווה של ילדיכם היא הפעלה מאתגרת של להטוטי אש או ג'אגלינג על רחבת הריקודים. הפעלה מסוג זה תהפנט את עיני האורחים שלכם אל הרחבה בהתפעלות ובהתרגשות.

הופעות לאירועים

תוכלו גם להפתיע את האורחים שלכם בהפעלת טברנה ים תיכונית בשלב מאוחר של האירוע. תוכלו להזמין זמר או זמרת ולארגן שולחן ארוך לקיומה של הטברנה. אם המשפחה והחברים שלכם אוהבים מוזיקה ים תיכונית ואוהבים לשיר את השירים האותנטיים תהיה זו אפשרות נהדרת לשילוב במסגרת הפתעות לבר מצווה. כמו כן, ניתן לארגן הפעלות לבר מצווה גם דרך מופע סוחף של שירה בציבור, זאת כמובן רק אם ידוע לכם כי האורחים שלכם אוהבים שירה בציבור ואכן ישתתפו.

תוכלו להזמין סטנדאפיסט מצחיק במיוחד כדי לשעשע את המוזמנים ולהעלות את רף הצחוק והחיוכים ולהמריץ את החברים והמשפחה לחגוג ולצהול עמכם. אם בחרתם באפשרות הזו, כדאי לכם למקם הפתעות לבת מצווה או לבר מצווה מסוג זה בשלב שמיד לאחר הדרשה. זאת כדי להעניק את תשומת הלב לחתן או כלת השמחה, ולשמור על רצינות, ואז לשבור את הקרח ולהקפיץ את הקהל עם חווית צחוק והנאה מרוממת לפני הריקודים.

הפעלות לבר מצווה ולבת המצווה מצויות בשפע רב, תוכלו להמציא רעיון מענג משלכם ולהפיק אותו, ותוכלו גם להשתמש בעזרתם של אנשי מקצוע. חשבו מה היה יכול להפתיע אתכם והפעילו שיקול דעת. אם מתאפשר לכם, אולי אפילו לא תצטרכו לבחור, ותוכלו להעניק לאורחים מספר הפתעות לבר מצווה.