יוסי הנציפר - ביטוח חתונות

יוסי הנציפר - ביטוח חתונות

זוגות רבים משקיעים כסף רב וזמן יקר בתכנון וסגירת כל הפרטים ליום החתונה, אך בעומס המטלות וההתרגשות לקראת האירוע שוכחים לבטח את עצמם עבור כל מקרה שעלול לשבש את התכנון המקורי של האירוע. רוב הזוגות לא מודעים לעובדה שיש באפשרותם לבטח את החתונה בעלות נמוכה שתוריד להם לחצים ותבטיח שכספם לא ירד לטמיון. יוסי הנציפר, סוכן ביטוח עם ניסיון של כמעט 20 שנה בתחום, אדיב ומקצועי, עובד עם חברות הביטוח הגדולות בתחוקרא עוד >
ם, מציע לזוגות ביטוח חתונה במחיר אטרקטיבי ובהתאמה אישית אשר יגן עליכם מהבלתי צפוי ויבטיח שלא תאבדו את כספכם.

למה חשוב לעשות ביטוח חתונה? לא חסר סיבות, מקרים כמו פשיטת רגל, נזק פיזי בלתי צפוי שנגרם לאולם, אובדן תכשיטים יקרי ערך, פגעי מזג האוויר, שיבושים בתחבורה, גיוס פתאומי של אחד מבני הזוג במקרה של מלחמה, פציעה או מחלה של אחד מבני הזוג, נזקי גוף או רכוש לאחד מהאורחים המוזמנים לחתונה, אובדן או נזק לכספים ולהמחאות שהתקבלו כמתנות, הוצאות בגין רכישת פרחים, צילום, תזמורת או תקליטן, הוצאות שחזור מסמכים והדפסה מחדש של הזמנות ומקרים נוספים שיצילו את כספי החתונה לכם.

כמה עולה ביטוח חתונה? ביטוח חתונה מתחיל מעלות של 1,250 שקלים כאשר תעריפי הביטוח משתנים בהתאם לצרכים וההוצאות האישיות של בני הזוג ביום הגדול. לבחירתכם ישנם ארבעה מסלולים שניתן לבחור מתוכם את המסלול הנכון ביותר עבורכם.

כמה זמן לפני החתונה צריך לעשות ביטוח? מומלץ לעשות ביטוח ברגע סגירת האירוע, כאשר ניתן לעשות ביטוח עד 48 שעות לפני יום האירוע. הכיסוי תקף החל ממועד חתימת ההסכם עם בעלי המקום של החתונה ועד לצהרי היום שלמחרת האירוע.

האם הביטוח תקף גם במקרה של מקום בלי רישיון עסק? על פי חוק רישוי עסקים התשכ"ח – 1986, למקום החתונה חייב להיות רישיון עסק שתקף ליום האירוע.

איך עושים ביטוח חתונה? צרו קשר עם סוכן הביטוח יוסי הנציפר 072-3319073 שילווה אתכם בכל התהליך, ייתן לכם את המידע הנחוץ והרלוונטי, יסביר לכם על סוגי הביטוחים השונים ויעזור לכם לבטח את כספכם מפני סיכונים אפשריים ביום הגדול בחייכם.
כל הארץ

הגולשים שלנו ממליצים על יוסי הנציפר

כתבות אחרונות