סטורי Story - אולם לאירועי בוטיק בעפולה

סטורי Story - אולם לאירועי בוטיק בעפולה

באולם האירועים סטורי שבעפולה מאמינים שכל אירוע הוא סיפור בפני עצמו שבו שאתם גיבוריו. כל אירוע שנערך בסטורי הוא מיוחד במינו ומנוהל בסטנדרט הגבוהה ביותר – מה שמבטיח חוויה מושלמת ואווירה ייחודית שהאורחים שלכם לא ישכחו להרבה זמן.

מכיוון שמדובר באולם בוטיק לאירועים קטנים וסולידיים, מ-50 ועד 150 איש, המשימה קשה במיוחד, אבל באולם סטורי עפולה עומדים בה בהצלחה רבה. האולם מותאם מכל הבחינות לאירועים מסוג זה (למשל מבחינת העיצוב), כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל החלומות שלכם יתגשמו ללא פשרות.קרא עוד >

למשל, האוכל בסטורי עפולה לא רק טרי ואיכותי אלא מותאם לכל הגילים, כך שכולם צפויים ליהנות ממנות שף ברמה הכי גבוהה שיש ומתפריט קולינרי עשיר במיוחד. המיקום של האולם בלב אזור התעשייה של עפולה מבטיח שני דברים: מצד אחד שפע של מקומות חנייה ומצד שני אפשרות לחגוג עד אור הבוקר ללא מפריע.
בנוסף, השירות באולם סטורי עפולה מצוין בכל קנה מידה וכולל את כל הצוות (מאחרון המלצרים ועד השף הראשי), כך שלא פלא שהמקום נחשב לאולם האירועים הכי טוב בעפולה בפרט ובאזור הצפון בכלל. יש כאלו שטוענים שסטורי שבעפולה אפילו מהווה תחרות לאולמות האירועים הגדולים במרכז הארץ ובעולם, כך שאולי מדובר באולם לאירועים קטנים, אבל כל אירוע בו הופך להיות גדול מהחיים.
ובעיקר – באולם סטורי עפולה מארגנים עבורכם את בעלי המקצוע השונים (צלם, תקליטן וכו') ומלווים אתכם לכל אורך התהליך. אתם רק צריכים לבטא את רצונותיכם, להגיע לאירוע שלכם ולראות את אנשי המקצוע הטובים ביותר שעובדים עבורכם, שמים לב לפרטים הכי קטנים ועומדים בכל האתגרים והדרישות שהצבתם להם.
כשר
אולם
200
עפולה

הגולשים שלנו ממליצים על סטורי Story

מפת הגעה אל סטורי Story

המלאכה 5, עפולה