המלצות על ניצן קריספיל

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

4 המלצות

 • עדי בר-עוז ממליצה על ניצן קריספיל
  עדי בר-עוז
  02/05/2013
  יש אנשים עם חלומות ויש אנשים שיודעים לבצע ולהגשים אותם.... ניצן היא כזו חולמת על הפרטים הכי קטנים, על כל קו ות..
  יש אנשים עם חלומות ויש אנשים שיודעים לבצע ולהגשים אותם.... ניצן היא כזו חולמת על הפרטים הכי קטנים, על כל קו ותפר, על הבדים, על כל אבן, מחפשת עוד השראות ויוצרת עולם שלם לעצמה מלא בפנטזיה, רומנטיקה, אגדה, בקסם ומגשימה אותו בעיצובים שלה... כשבחרתי בניצן לעצבbr את שמלת הכלה שלי הייתה לנו רק סקיצה... ניצן הסבירה ותיארה לי לפרטי פרטים את החלום, היה משהו בעיצוב של השמלה שזרם מכל כיוון והתקשר אחד לשני הקדימה עם האחורה החלק העליון עם התחתון והעליונית לחופה שהיוותה שמלה קסומה בפני עצמה... נסחפתי איתה והתחלנו לחלום יחד,br היא יוצרת ואני ממשיכה לחלום! הבנתי מהר מאוד שאני בידיים טובות, שהיא מבינה אותי, קשובה לרצונות שלי, שאני יכולה לסמוך עליה והיא יודעת הכי טוב מה מתאים לגוף שלי, שהיא עיצבה משהו מיוחד רק עבורי בדגש על הנוחות ושאוכל לזוז בחופשיות ולנשום, כל בד שהיא בחרה בשמלהbr היה סופר איכותי, כל אבן שהיא שיבצה בה ישבה בדיוק במקום שלה, תמיד מצאה פנאי לייעץ ולהחליט יחד איתי בכל הנלווה לשמלה כדי להשלים מראה ובעיקר היא עיצבה עבורי שמלה שגרמה לי להרגיש הכי מיוחדת ועדיין להרגיש שאני נשארתי אני ...
 • שני ברוש ממליצה על ניצן קריספיל
  שני ברוש
  02/02/2016
  אל ניצן המעלפת הגעתי אחרי חיפושים רבים. משהו בשקט שלה וביופי הקסים אותי והכי חשוב הרגיע. מדדתי בנחת כמה שמלות ..
  אל ניצן המעלפת הגעתי אחרי חיפושים רבים. משהו בשקט שלה וביופי הקסים אותי והכי חשוב הרגיע. מדדתי בנחת כמה שמלות עד שהתאמנו לי את השמלה הכי יפה בעולם. ההקפדה שלה לגבי התפירה ואיכות הבדים היא משהו לא מהעולם הזה. ממש תפירה עילית.. התחרות הכי טובות והבדיםbr הכי איכותיים. משי טהור! וכמובן ביום הגדול יצאתי ממנה מאושרת ונסיכה אמיתית.. כולם החמיאו ושאלו.. ממליצה לכל כלה שרוצה שמלה מושלמת ולהרגיש נסיכה שעטופה באהבה. תודה לניצן היקרה על ההקשבה ועל כל הדיוקים הקונים. אין עלייך ואמליץ לכל חברה.
 • שני אייזנברג ממליצה על ניצן קריספיל
  שני אייזנברג
  24/07/2013
  כשחיפשתי שמלה ידעתי שאני צריכה מישהי שתבין אותי ותהייה סבלנית, כשהגעתי לניצן היא ידעה בדיוק למה התכוונתי, היא ..
  כשחיפשתי שמלה ידעתי שאני צריכה מישהי שתבין אותי ותהייה סבלנית, כשהגעתי לניצן היא ידעה בדיוק למה התכוונתי, היא ידעה להתאים לי את השמלה המושלמת לגזרה שלי, הבדים והתחרות שלה היו מעל לכל הציפיות שלי! היא הייתה כל כך מדהימה והיה לה כל כך אכפת שהיא אפילו מצאה לי את הנעליים המושלמות לשמלה. וגם המליצה לי על מעצב שיער! בקיצור, בזכותה הרגשתי הכי יפה שיש!!!
 • איילת נוילנדר ממליצה על ניצן קריספיל
  איילת נוילנדר
  15/09/2011
  5 שנים עברו מהחתונה ועדיין כל מי שנתקל בתמונה שלי ככלה שואל ומתעניין בשמלה. ניצן דאגה לכל הפרטים הקטנים מבלי ש..
  5 שנים עברו מהחתונה ועדיין כל מי שנתקל בתמונה שלי ככלה שואל ומתעניין בשמלה. ניצן דאגה לכל הפרטים הקטנים מבלי שאני אצטרך לחשוב עליהם. לא פספסה אף אבן או חוט ולא וויתרה עד הרגע האחרון על מנת שהשמלה תראה הכי מושלמת שרק יכולה להיות. אם יש משהו בחתונה שלא היהbr לי ספק לגביו זאת שמלת הכלה. מהרגע הראשון ידעה ניצן לזהות ולהגיד לי איזו גזרה תתאים לדעתה ולתת עצות לשילוב עם התכשיטים, השיער והנעליים. ניצן מוכשרת בטירוף, נותנת תחושה של רוגע ושלווה בכל הטירוף הזה שנקרא חתונה. תודה.