קינוחים מדהימים לאירועים

במסגרת האינדקס שלנו תוכלו למצוא שירותי קייטרינג לחתונה אשר מתמחים בין השאר בהכנה של קינוחים לחתונות וכן תוכלו למצוא קונדיטוריות ושפים אשר מתמחים בהכנת קינוחים לחתונה ברמה הגבוהה ביותר. כיוון שאתם צריכים קינוחים לחתונות עבור כמות רבה של מוזמנים, תוכלו להתמקח על המחיר ולקבל קינוחים לחתונה במחירים שווים לכל נפש, מבלי להתפשר לא על איכות המוצר שאתם מקבלים ולא על טעמו. בנוסף, תוכלו למצוא מדריכים על נושאים הקשורים לחתונות כגון בחירת שירותי קייטרינג לחתונה וכן בחירת אלכוהול לחתונה, אלו לצד מדריכים בסוגיית בחירת אולם אירועים לחתונה או דווקא גני אירועים לחתונה מוצלחת.

סינון מתקדם

אזור

קינוחים ובר מתוקים שנמצאו עבורך

 • פריסטיג' //
  052-5943405
  כל הארץ
  אנו מתמחים בברים של פירות מעוצבים, מיצים טבעיים, שייקים וקינוחים בסטייל מיוחד. הברמנים שלנו ירוו את האורחים באירוע שלכם במגוון שילובים מפתיעים ומרענני..
 • לימו קרים //
  072-3310983
  מגיע עד אלייך
  limo cream הדבר הבא בעולם הקינוחים הניידים לאירועים. ווספה בעיצוב וינטג' מטורף שאי אפשר להוריד ממנה את עיניים.מציעה שמפניות בתחילת האירוע, גלידות איכו..
 • קורל אטיאס //
  072-3306125
  חדרה
  קונדיטורית ומעצבת עוגות וקינוחים בעיצוב אישי לכל אירוע. ניתן למצוא אצלי עוגות במגוון טעמים בעיצוב אישי ייחודי
 • לימור זיסמן //
  072-3310963
  כפר יונה
  מעצבת עוגות ואמנית בצק סוכר ויוצרת באהבה שולחנות בר מתוקים לאירועים מיוחדים. אשמח להעניק לכם את המוצר האיכותי, היוקרתי והבלתי נשכח לאירוע החשוב שלכם.
 • פרלינים //
  072-3319216
  פנקו את האורחים שלכם במתנות שוקולד בלגי מרגשות עם הדפס של כיתוב או תמונה משלכם. מתנה אישית מרגשת, מתוקה וטעימה בטירוף! כל מוצרינו כשרים בהשגחת הרבנות ..

כתבות על קינוחים ובר מתוקים

שם מלא
טלפון