מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

אטרקציות אמנותיות לחתונה

חתונה יכולה להיות אירוע אמנותי מפואר. מגוון אטרקציות יכולות להפוך את החתונה לאיוונט אמיתי

היום, חתונה זה כבר לא מה שהיה פעם וזוגות רבים מעוניינים לערוך אירוע מדליק עם מגוון אטרקציות לחתונה שיהפכו את האירוע למשהו מיוחד. אטרקציות אמנותיות לחתונה יכולות לשדרג את החתונה ולהפוך אותה לאירוע עם טוויסט מדליק שרבים יזכרו עוד הרבה שנים לאחר מכן. מכיוון שישנם בחתונה סוגים שונים של אורחים ואנשים, חשוב לבחור אטרקציות לחתונה שיקלעו לטעמו המשותף של הקהל ולא יעוררו מבוכה או תמיהה אצל חלק ממנו.

אטרקציות לחתונה נחלקות לכמה שלבים ואזורים בחתונה: קבלת הפנים, החופה, הכניסה לאולם, ריקוד הסלואו ורחבת הריקודים. חשוב לייחד אטרקציות שונות לכל שלב בחתונה על מנת לתת לכל אחד מן השלבים ייחודיות משלו. כך, בשלב קבלת הפנים, ניתן להציב שתי כנריות או שני כלייזמרים בכניסה (תלוי בהעדפה שלכם) אשר ינגנו מוסיקת פתיחה. המטרה היא לתת לאורחים תחושה שהם באים לאירוע תרבותי שלם, שהחתונה היא מרכיב חשוב בו אך לא היחידי. אם אתם נמנים עם אלו שמעדיפים חתונות קטנות ומשהו יותר צנוע, אפשר ללכת על גיטריסט שינגן שירים מוכרים, או לבחור פסנתרן, אם אתם מתחברים למוסיקה קלאסית ולנגינה על פסנתר.

אטרקציות אמנותיות לחתונה 1
להפתיע את האורחים עם קצת אקשן (צילום: shutterstock)

אקשן בחתונה!

ישנם זוגות המעדיפים אטרקציות לחתונה עם הרבה יותר אקשן. למשל, להציב בכניסה להטוטני אש, שני פעלולנים מקצועיים שיעשו עבור אורחיכם מופע אש. ניתן גם לשים פודיום ועליו רקדנית אחת או שתיים (למשל, רקדניות בטן) אולם כדאי לשקול אם זה עשוי להתאים לכל האורחים.

כשאתם נכנסים לאולם, ניתן לעשות כניסה דרמטית לאולם כאשר אתם צועדים בשדרת פרחים ארוכה עם פרחים בשני צבעים. נניח, שדרה אחת של פרחים בצבע אדום ואילו האחרת – בצבע לבן. הפרחים מסודרים ב-2 מחרוזות, כל מחרוזת באורך 12 מטרים, והן עצמן נפרשות לרגלי החתן והכלה כשהללו נמצאים בדרכם לחופה.

בשלב החופה, ניתן לשלב אטרקציה אולטימטיבית שמשלבת מסורת מזה ואקשן מזה: שופרות ותופים. נכון שמדובר בשילוב קצת אקסטרווגנטי עם לא מעט אנשים שעלולים להרים גבה, אבל בסופו של דבר זה האירוע שלכם ומי יבשר על נישואיכם אם לא קבוצת תוקעים בשופר ומתופפים שישרו בקהל אווירה מהפנטת ומחשמלת. לחילופין, ניתן להציב מימין ומשמאל לשביל החופה זיקוקי די-נור בגובה 2-2.5 מטרים אשר יפתיעו את הקהל, יהממו אותו ויגרמו לכולם להתלהב מן האטרקציה המרשימה שבחרתם להכניס. לאחר שהחתן שובר את הכוס, ניתן לבחור קונפטי מקצועי שיכלול שלל ניירות מרשרשים, צבעוניים ומבריקים שינחתו על ראשי הנוכחים.

אטרקציות נוספות

לריקוד הסלואו ניתן להכניס מעגל זיקוקין די-נור כאשר תוך כדי ריקוד ניצתים 6 זיקוקים בגובה 2.5 מטר סביב החתן והכלה הטריים. אפשרות אחרת היא להזרים לאזור הריקוד עשן כבד אשר איננו מתפזר בחלל האולם ולא עולה למעלה. הענן נותן רושם של חתן וכלה אשר רוקדים על גבי ענן.

אם אתם מעוניינים לבחור גם אטרקציות לחתונה עבור רחבת הריקודים, עדיף משהו קליל ונינוח. למשל, בובות ובהן רקדנים אשר ירקדו עם האורחים ויתנו לרחבת הריקודים טוויסט מצחיק, או להקת מתופפים אשר תיתן לאירוע קצב ותמריץ את האורחים לקום ממקומותיהם ולהתחיל לפזז.

ישנן עוד אטרקציות רבות נוספות שיהפכו את חתונתכם לחתונה מושלמת. טיפ חשוב מאוד: שתפו פעולה עם בעלי האולם. ההצלחה של האירוע תלויה בבעלים ואם בעלי האולם מתנגדים לאטרקציה מסוימת (נניח, פעלולי אש), עדיף לבחור באטרקציה מוסכמת אחרת מאשר להיכנס לעימות מיותר. בסופו של דבר, המטרה היא ליצור את האיוונט הכי מיוחד.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם