מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

אטרקציות מוזיקליות בחתונה

אטרקציות מוזיקליות יכולות לגרום לקהל האורחים בחתונה לחוות חוויה עשירה, מרעישה ומהנה במיוחד

אטרקציות בחתונה הן הדבר שהופך כל חתונה לאירוע בלתי-נשכח שגורם גם לחתן ולכלה וגם לאורחים ליהנות מהחתונה ולהרגיש שהפעם מדובר במשהו אחר ומיוחד במינו. אז איך הופכים את החתונה שלכם לחתונה מיוחדת? אם חשבתם על אטרקציות בחתונה – אטרקציות מוזיקליות הן הדבר שיגרום לחתונה שלכם להיות האירוע המרעיש של השנה.

אטרקציות מוזיקליות בחתונה 1
הרמוניה מוזיקלית (צילום: shutterstock)

מוזיקה מקורית לחתונה

לפני שחושבים על אטרקציות בחתונה שלכם, ההמלצה היא לחשוב על סוג המוזיקה שאתם אוהבים. מעבר לדי.ג'יי, חשבו על המוזיקה המועדפת עליכם, שתתחבב גם על האורחים שלכם. גם אתם בעניין של חתונות וצנועות, תוכלו לשלב אטרקציות מוזיקליות ייחודיות ולא גרנדיוזיות בחתונתכם. למשל, אם אתם מעדיפים מוזיקה ישראלית, ניתן למצוא להקה קטנה – גיטריסט, פסנתרן וזמר או זמרת – אשר בכניסה לאולם יבצעו את מיטב השירים שאתם אוהבים. זה חידוש ממשי לעומת מוזיקה המושמעת על-ידי די.ג'יי ומביאה ביצועים מוכרים ונדושים. אם אתם פתוחים גם לסגנונות מוסיקה אחרים, ניתן לבחור באפשרויות מוזיקליות מפתיעות: זוג כנרים, ניגון על נבל, נגינה מקסימה על פסנתר או שילוב בין כלים שונים.

בשלב הכניסה לחופה ניתן להכניס אלמנטים מוזיקליים שונים. ישנם זוגות המעדיפים כניסה דרמטית ומרשימה עם שופרות או תופים, וישנם זוגות המעדיפים כניסה עדינה יותר. למשל, כנרית אשר יושבת לצד שביל החתונה ומנגנת מוסיקה רכה, או גיטריסט עם גיטרה חשמלית אשר נותן שיר חתונה מדליק. ניתן לערוך כניסה מוסיקלית שכוללת שואו ומוזיקה. למשל, כניסה על פסנתר כנף לבן: הזוג נכנס לחופה כאשר החתן ישוב על כיסא מול הפסנתר והכלה ישובה על הפסנתר הלבן המרשים עם הפנים לחתן, והשניים נכנסים אל החופה עצמה. תוך כדי, מתנגנים ברקע צלילים הבוקעים מפסנתר.

דרמה מוזיקלית

מחפשים עוד אטרקציות בחתונה שלכם שתהפוכנה את האירוע למוזיקלי ויחיד במינו? אם אתם מעוניינים להשקיע, ניתן לבחור לריקוד הסלואו שלכם כניסה דרמטית ובה כמה כנריות מלוות אתכם אל תוך הרחבה ומנגנות יחדיו בשעה שאתם רוקדים את הריקוד. במידה שאתם מעדיפים להזמין אמן מוכר, ניתן לבחור זמר או זמרת אשר ישירו בקולם את שיר הסלואו שלכם, לתדהמת הקהל. זוהי אולי אטרקציה יקרה אך היא עושה את שלה.

לפני שאתם בוחרים אטרקציות בחתונה – כדאי לשקול אם כדאי לפנות לחברה אשר מספקת שירותים שונים בתחום או לחילופין, לפנות לפרילנסרים אשר יספקו את האטרקציות בעצמם. במקרים רבים תגלו שלספקים בתחום יש אטרקציות רבות ומגוונות להציע לכם וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא בסך הכול לבחור.  

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם