מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

איך מפיקים חתונה מקורית?

חתונת קונספט היא הדרך הפשוטה לחתונה מקורית, כמה עצות שיסייעו לכם להפתיע את המוזמנים

שכרתם גן אירועים במרכז, שמלת כלה וקייטרינג כבר יש. עכשיו רק חסר קונספט, שישבור קצת את השגרה. חתונת קונספט היא טרנד ישראלי ובינלאומי שמאפשר לזוג המאושר להפיק חתונה מקורית, מרהיבה ובלתי-נשכחת אשר תיצרב בזיכרונם של הנוכחים. חתונת קונספט דורשת מיקוד, פתיחות ונכונות לעשות את הדברים בצורה מדויקת. זה מה שנותן לחתונה את היתרון המרכזי שלה - האטרקטיביות שלה -  על פני חתונות אחרות. כשתשלחו לאורחים שלכם הזמנה לחתונה, הם ישמחו לגלות שלא מדובר בעוד חתונה משעממת כי אם בחתונה מקורית וייחודית.

לפני שאתם מחליטים ללכת על חתונת קונספט – כדאי לבקר בחתונה קונספטואלית של זוג אחר על מנת להתרשם כיצד הם מימשו אותה. כדאי לזכור שהרבה חתונות קונספט מתחילות ברעיון מופשט ויש צורך במיומנות מקצועית על מנת להעביר את הרעיון המופשט לפסים מעשיים וביצועיים.

איך מפיקים חתונה מקורית? 1
אל תפחדו להיות מקוריים (צילום: shutterstock)

רטרו או ג'ונגל?

הצעה ראשונה לעריכת חתונת קונספט היא חתונת רטרו. ניתן, למשל, להתרכז באחד העשורים המוקדמים של המאה הקודמת: שנות השלושים, שנות השישים וכן הלאה. כדאי לגרום לכמה שיותר מוזמנים להתלבש בהתאם לקראת החתונה (בפרט בני המשפחה הקרובים), לבחור מוסיקה בהתאם ולעצב את האולם ברוח התקופה. כדאי לעשות מחקר קצר על התקופה ועל הנהוג בה ולרדת לפרטים הקטנים ביותר. אל תתנו לאירוע להפוך לשילוב מוזר של שנות השלושים ושנות האלפיים. זה עלול להיראות רע מאוד.

אפשר גם להתפרע ולעשות חתונת קונספט מדליקה עם אווירה אקזוטית. למשל, חתונת קונספט ברוח הג'ונגל. לשם כך עליכם לשכור מעצב תפאורות אשר יעטר את המקום בצמחייה ויציב דמויות של חיות מהג'ונגל, וכן מעצב תלבושות אשר ידאג לכך שהמלצרים והברמנים יהיו לבושים בהתאם. הלוקיישן של המקום חייב להתאים לקונספט. האולם צריך להיות במקום פתוח, בשמורת טבע או במקום שכולו נופים ואווירה שאיננה אורבנית. השולחנות יעוטרו בפרווה סינטטית בקישוטי נוצות, ברקע יוקרנו קטעים מסרטי טבע ועוד רעיונות ככל העולה על רוחכם.

רומא, מצרים או... יפן?

אחד הקונספטים הכי מרשימים הוא חתונת תחפושות. כאן חשוב לקבל שיתוף פעולה מן הקהל ולוודא שיהיו מספיק מוזמנים שיגיעו מחופשים. ישנם ספקים המספקים תחפושות לאירועים וניתן "לסגור" עם הספק על דיל קולקטיבי. אין צורך לבחור בתחפושות ייחודיות ויקרות במיוחד אלא לתת הצעות שונות ומגוונות לאורחי החתונה. אם אינכם בטוחים שתזכו לשיתוף פעולה מלא, ותרו על הרעיון.

ניתן להפיק חתונה גם ברוח של תרבויות עתיקות: התרבות היוונית והרומית, התרבות המצרית, התרבות היפנית ועוד. בנוסף לתלבושות הססגוניות, יש צורך בתפאורה הולמת ובעיצוב השולחנות, קישוט השולחנות עם מפות רקומות שונות, במקרה של חתונה מצרית – לשכור בחורות שתתלבשנה כאמות מצריות, לדאוג שיהיו מספיק אורחים לבושים בטוגה אם בחרתם בחתונה בסגנון רומי, ועוד.

לפני שאתם בוחרים בקונספט מסוים, נסו להתייעץ עם חברים, לברר איך זה הלך אצל זוגות אחרים וללמוד מהניסיון של חברות שמתמחות בעריכת חתונת קונספט מרהיבה. ככל שתיטיבו ללמוד מטעויות של אחרים, החתונה שלכם תהיה הרבה יותר מוצלחת.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם