מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מציאת קייטרינג לחתונה

בחירת קייטרינג לחתונה כרוכה בבירורים ובתהליך סינון קפדני. ודאו כי ברשותכם כל הפרטים

כמה פעמים קרה לכם שהגעתם לחתונה, נתתם את הצ'ק השמן שהבאתם, התיישבתם לשולחן ומאותו רגע עד סוף הערב לא הפסקתם להתלונן על האוכל? חתונה איננה רק זוג מתרגש שהחליט להינשא והרבה זוגות עיניים דומעות; חתונה היא גם קהל מוזמנים רעב שמחכה לקבל את התמורה לסכום הכסף שהפקיד בכיסם של הזוג המאושר. אז איך בוחרים קייטרינג לחתונה ויוצאים מזה בשלום?

מציאת קייטרינג לחתונה 1
מילת המפתח - טעימות (צילום:shutterstock)

טיפ ראשון: המלצה של חברים

אתם אמנם מעוניינים בחתונה מיוחדת ויוצאת דופן, אולם כדאי לכם להיוועץ בזוגות אחרים וללמוד משהו מניסיונם. הם יוכלו לתת לכם טיפים בכל הנוגע לבחירת אולם ולייעץ לכם באשר לשירותי הקייטרינג. עצות מחברים הן דבר חשוב ביותר שכן הם יוכלו לייעץ לכם גם באשר לתפריט, לסידור השולחנות, לאופן בחירת חברת הקייטרינג וכיוצא באלו.

ההבדל המהותי בין חברת קייטרינג לבין קייטרינג לאירועים המוגש על ידי האולם עצמו, טמון ביכולת לפקח על איכות המזון המוגש, לגוון את התפריטים, להכניס מגע אישי שלכם ולפקח בעצמכם על כל תהליך ההגשה. לעומת זאת, הגשת המזון על-ידי האולם איננה נתונה כלל לפיקוח שלכם, אתם בוחרים בין תפריטים קבועים מראש ואין באפשרותם לפקח על מה שמתרחש במטבח.

עם זאת, קייטרינג המוגש על-ידי האולם עצמו עשוי להוזיל את העלויות. לכן, במידה שבחרתם שהאולם יספק לכם את שירות הקייטרינג ולא חברה חיצונית, כדאי לערוך כמה בירורים.

לפני שאתם נכנסים לשאלות של תפריטים ואיזה אוכל להגיש, גשו לאולם ושוחחו עם הבעלים, בקשו לסייר במטבח, ערכו טעימות מזון וקבלו את האווירה הכללית השוררת במקום.

איך בוחרים מבין כל האפשרויות?

קייטרינג הוא יותר מאשר אוכל; יש הרבה דברים מסביב הכרוכים בו: מלצרים, אלכוהול, הרכב מנות, יחס ושירות, ועוד. לכן, לפני שאתם בוחרים את הקייטרינג, ערכו רשימה ובה דברים שחשובים לכם. למשל, בר אקטיבי, עיצוב שולחנות, אלכוהול תוצרת חוץ, רמת שירות גבוהה, תעודת כשרות עדכנית ועוד.

אחרי שתקבלו המלצות מחברים, תוכלו לחפש גם באינטרנט המלצות על שירותי קייטרינג לחתונה – וליצור קשר עם החברות. כשאתם יוצרים עמן קשר, ערכו עמן תשאול טלפוני קצר לפי הרשימה שערכתם מקודם. אם למשל חשוב לכם שהעסק יראה תעודת כשרות עדכנית, בקשו ממנו להראות לכם אותה כשתגיעו לאולם. אם אתם מעוניינים לשמוע ממליצים, בקשו ממנו לקבל מספר טלפון אחד או שניים של זוג שערך חתונה באולם. המטרה היא לערוך אלימנציה של הספקים ולהישאר עם כמה חברות.

בשרי או חלבי

דבר נוסף שתצטרכו לבחור הוא את סוג האוכל שיוגש בחתונה שלכם. היום יש המון זוגות שמעדיפים קייטרינג חלבי על פני בשרי ליום חתונתם. במיוחד כאשר מדובר בחתונה שנעשית בשעות הצהריים.

הבחירה הסופית

בסופו של דבר, מגיע שלב הסיור באולם או באירוע שמארגנת חברת הקייטרינג בה בחרתם. אל תסתפקו באווירה הכללית ובטעימת המזון. בקשו לבקר במטבח, כך תוכלו להתרשם מרמת ההיגיינה במקום. בד בבד, שימו לב להתנהגות המלצרים והצוות. בכל מקום שבו תבקרו, רשמו הערות וכך עדכנו את רשימת הדרישות שלכם.

אם, למשל, חשוב לכם שהעסק יראה תעודת כשרות עדכנית, בקשו ממנו להראות לכם אותה כשתגיעו לאולם. אם אתם מעוניינים לשמוע ממליצים, בקשו ממנו לקבל מספר טלפון אחד או שניים של זוג שערך חתונה באולם.

אל תתפשרו על האיכות, בין אם מדובר בקייטרינג חיצוני ובין אם מדובר באולם המציע מזון בעצמו. ככל שתהליך הסינון שלכם יהיה יותר קפדני ומסודר, כך תוכלו להבטיח למוזמנים לחתונתכם חוויה קולינרית טעימה ואירוח ללא דופי.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם