מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מצאי את הטבעת

מתלבטים איפה להחביא את הטבעת. כמה רעיונות שיהפכו את הצעת הנישואין שלכם למקורית

 אחרי שכבר החלטתם להציע נישואין לבת הזוג שלכם וכבר רכשתם טבעת אירוסין שתגרום לה לומר "כן", הגיע הזמן לחשוב איפה להחביא טבעת אירוסין ולסייע להצעת הנישואין שלכם להיות מקורית, יצירתית ומרגשת. ישנם זוגות רבים שמעדיפים פשוט לכרוע על הברך ולתת טבעת אירוסין ישר מהכיס, אולם הצעות נישואין מקוריות יותר הופכות את האירוע לרגע הרבה יותר מרגש שנזכרים בו שנים רבות לאחר מכן.

<b>הפתעה! (צילום: shutterstock)</b>
התינשאי לי? (צילום: shutterstock)

אפקט סינדרלה

אם כבר להציע נישואין, מדוע לא לתת לכלה להרגיש כמו סינדרלה אמיתית? אם אתה תוהה איפה להחביא טבעת אירוסין – תשובה אפשרית ראשונה היא בנעל! לאחר שתקנה לבת זוגך זוג נעליים מדהימות שהיא בטוח תאהב, אפשר להחביא טבעת אירוסין בתוך אחת מהן. כשארוסתך המיועדת תנסה למדוד את הנעל, היא תיתקל בגורם זר שמפריע לה. ואז, לפתע, היא תשלוף מהנעל את טבעת הנישואין, אתה עצמך תכרע ברך ותבקש ממנה להינשא לך.

ניתן לשדרג את אפקט הסינדרלה ולבחור באופציה אחרת. אם אתה תוהה איפה להחביא טבעת אירוסין – ניתן להחביא אותה בקופסה קטנה המיועדת לדבר אחר לגמרי. למשל, לומר לארוסתך המיועדת כי קנית לה עגילים ולהניח את הקופסה על השידה. היא תיגש לפתוח את הקופסה ולענוד את העגילים, ולפתע תגלה שבמקום עגילים מחכה לה טבעת אירוסין נוצצת!

כמובן שאפשר גם לעשות שימוש בסתם קופסא, להניח במטבח קופסא שתעצבן אותה ולגרום לה להסתכל בתוכה בסקרנות – ואז גורם ההפתעה בעת ההצעה יהיה חזק יותר.

קצפת נישואין!

מאות סרטים אמריקאים אוהבים לעשות שימוש בצורה זו, ולא במקרה. תמיד אפשר להחביא טבעות אירוסין בצלחת האוכל או בכוס השתייה. אתה יכול להזמין את ארוסתך המיועדת לארוחה מפוארת במסעדה ולדאוג שיישאר מקום לקינוח. בסוף הארוחה, גש לרגע הצידה והזמן איזושהי מנה יפה שכוללת קצפת ובקש מן המלצר להחביא את הקופסה שבה מצויה טבעת האירוסין בתוך הקצפת (מומלץ לוודא מראש שהקופסה תהיה קטנה). כאשר תגיע המנה המיועדת, תציע לארוסתך לטעום מן הקצפת ואז היא תיתקל בקופסה החבויה. זה כבר יהיה רגע רומנטי מיוחד במינו.

<b>הפתעה! (צילום: shutterstock)</b>
הפתעה! (צילום: shutterstock)

אם אתם מעוניינים ברעיונות יותר סולידיים, אפשר פשוט לקחת את טבעת האירוסין, לשים אותה בתוך קופסת שוקולד גדולה בדמות לב, להניח בין השוקולדים את הטבעת ולהניח מתחת לכר של ארוסתך המיועדת. כשהיא תלך לישון, היא תבחין בכך שישנו משהו שמפריע לה מתחת לכר. השאר כבר יהיה היסטוריה.

ישנם אינספור רעיונות איפה להחביא טבעת אירוסין אולם חשוב שכל רעיון שאתם בוחרים בו לא יביא לכך שהטבעת תינזק או שארוסתכם המיועדת פשוט לא תשים לב שישנה טבעת. כדאי לבחור ברעיון אשר מההתחלה יאפשר לארוסתך לקלוט ש"משהו לא בסדר" ולהבחין בקיומה של הטבעת.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם