מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

טבעת אירוסין – סוגים וסגנונות

אספנו עבורכם פרטים בסיסיים וחשובים שיאפשרו לכם לבחור טבעת אירוסין

כאשר אתה הולך לרכוש טבעת אירוסין לארוסתך לעתיד, תיתקל בוודאי במגוון שלם של עצות, מדריכים, טיפים ודעות. לפני שבוחרים טבעת אירוסין כדאי לדעת כמה דברים בסיסיים לפני שטובעים בים של מידע וטיפים שונים. אם אתה ניגש לקנות לארוסתך המיועדת טבעת אירוסין מבלי שהיא יודעת, כדאי שתדע כמה דברים יסודיים לפני שאתה מתחיל להתלבט ולשאול חברות וחברים, קרובי משפחה ודודות.

<b>אל תטבעו בים הסגנונות (צילום: shutterstock)</b>
אל תטבעו בים הסגנונות (צילום: shutterstock)

טבעת יהלום

הבחירה הבסיסית שלך היא בין טבעות אירוסין שעליהן מורכב יהלום ובין טבעת אירוסין שלא מורכב עליה יהלום. היהלום יושב על טבעת זהב שמגיעה בשלושה "צבעים" של זהב: צהוב, לבן ואדום. במידה שאתה מעוניין בטבעת יהלום ולא בטבעת קלאסית, ניתן לשבץ את היהלומים במגוון צורות ולשם כך הצורף כבר יעמוד לרשותך.

טבעת האירוסין הפופולארית ביותר כיום היא מזהב לבן. יחד עם זאת, ישנן נשים שיעדיפו זהב צהוב. איך אפשר לדעת? פשוט לבדוק מהו צבעם של התכשיטים שזוגתך עונדת. לרוב, נשים יעדיפו לבחור תכשיטים לפי הניגוד שהם יוצרים ביחס לצבע עורן, בהיר או כהה. ניתן לשבץ בטבעת אבני צד על מנת לשלב סגנון קלאסי מקורי וסגנון יוקרתי ואופנתי. אם אתם מעוניינים בטבעת אירוסין מרשימה (ויקרה במיוחד), ניתן להרכיב על אותה הטבעת גם אבני צד וגם יהלומים.

ועוד דבר חשוב

קחו בחשבון שניתן להוזיל את עלות הטבעת במידה שבוחרים בזהב בקראט נמוך יחסית (שמעורב עם עוד מתכות), כלומר לבחור בטבעת שטוהר הזהב בה – כמות הזהב שמעורבת בייצור הטבעת – איננה גבוהה. כך, ניתן לבחור טבעת אירוסין מרשימה ועליה יהלום אולם להתפשר במקומות אחרים. עם זאת, חשוב מאוד לוודא שהטבעת חזקה ועמידה, לקחת בחשבון את גודל האצבע של ארוסתכם המיועדת ולא פחות חשוב – לא לתת לשיקול הכספי בלבד לקבוע את בחירתכם.

במידה שאתם מתלבטים באיזו טבעת אירוסין לבחור, גשו לכמה יצרנים, השוו מחירים ובדקו איזה מקום משתלם עבורכם ביותר. בשורה התחתונה, ניתן למצוא טבעת אירוסין מוצלחת ויוקרתית במחיר מעולה ואין צורך להגדיל את החור בכיס עבור טבעת שגם ארוסתכם המיועדת תתפעל ממנה.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם