מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

בחירת די.ג'יי לחתונה

כמה עצות שימושיות שיסייעו לכם לבחור את הדי.ג'יי שירקיד את האורחים עד התו האחרון

אנשים באים לחתונות כדי לשמוח וחלק ניכר מהשמחה היא המוזיקה. חיפוש קצר באינטרנט יעלה בחכתכם מגוון נרחב של תקליטנים (די.ג'יי), שמוכנים להופיע בחתונה שלכם – חלקם עבור סכום גדול, אחרים עבור תשלום יותר קטן.

בחירת תקליטן לחתונה צריכה להיעשות על סמך התייעצות עם חברים והמלצות אישיות. אם אתם תוהים איך לבחור די ג'יי לחתונה שלכם, הנה כמה טיפים מועילים שיסייעו לכם לעשות את הבחירה המושכלת והטובה ביותר שביכולתכם לבצע.

בחירת די.ג'יי לחתונה 1
שולט בקצב (צילום: shutterstock)

פגישה אישית

זוגות רבים פוגשים בדי ג'יי במהלך אירוע אחר ומתרשמים ממנו במהלך העבודה. אולם שום פגישת עבודה רצינית אינה יכולה להתקיים תוך כדי אירוע. לכן, אל תסתפקו בהתרשמות ראשונית ובקשו להיפגש עם התקליטן באופן אישי. במהלך הפגישה בקשו לשמוע סט מחתונה כלשהי כדי שתוכלו להתרשם מן המוזיקה, מן הזרימה של האירוע, משיתוף הפעולה של הקהל ועוד.

שימו לב לאיכות הסאונד ולתפקוד הטכני של הדי ג'יי עצמו, צפו בקהל ובררו אם הוא מרוצה מהמוסיקה המושמעת לו, ראו אם יש שיתוף פעולה מצד הקהל בהרקדות בין מנה אחת לאחרת ועוד.

כדאי להגיע לפגישה עם הדי ג'יי בראש פתוח ולא להתמקד בשירים שהוא משמיע ובשאלה אם הם לטעמכם או לא. יהיה לכם מספיק זמן לגבש רשימת שירים משלכם עם הדי ג'יי ולפסול שירים שאינם לטעמכם.

בחירת המוזיקה והסכם התקשרות

לפני שחותמים על חוזה כדאי להתעכב על שתי נקודות מרכזיות: בחירת המוזיקה והסכם התקשרות. אל תנסו להכתיב לדי.ג'יי רשימות השמעה. הוא תקליטן – אתם לא. זו העבודה שלו ולכן אתם משלמים לו כסף. אתם יכולים לתת דגשים מסוימים (למשל, שילוב בין מוזיקה מזרחית למוזיקת פופ עכשווי ואייטיז או ניינטיז) אולם אל תתערבו בעבודתו.

מעבר לכך, אל תסתפקו ברישום כללי ורשלני של פרטי ההתקשרות ביניכם. ערכו ביניכם חוזה ובו הדי.ג'יי מתחייב להביא עמו ערכת גיבוי במקרה שיש בעיה בציוד, נוקב בסכום מסוים כפיצוי במידה שלא יוכל להגיע לאירוע, מתחייב לספק חלופה במידה שתתרחש חלילה בעיה במידה והוא עצמו לא יוכל להיות נוכח בחתונה ועוד.

בנוסף, חשוב לוודא עם הדי ג'יי כי הוא מגיע עם עוזר טכני לאירוע. בנוסף חשוב לוודא מבעוד מועד מול אולם או גן האירועים מי משלם ומתי עבור ציוד ההגברה. המוזיקה היא כאמור מרכיב חשוב בחתונה ולכן כדאי להשקיע מאמץ בבחירת די ג'יי.

 אלו הם הדגשים החשובים ביותר שכדאי לשים לב אליהם כשמתעוררת השאלה "איך לבחור די.ג'יי לחתונה". בסופו של דבר, זו החתונה שלכם והצלחת האירוע תלויה בעיקר בבחירות הנכונות שתערכו.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם