מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

כך תשמרי על תסרוקת כלה

טיפים בסיסיים שיסייעו לכלה הטרייה לשמור על תסרוקתה ולהימנע מחששות מיותרים

כלות רבות חוששות כי תסרוקת הכלה שהן בחרו עלולה שלא להחזיק מעמד ביום החתונה עצמו. מעצבי שיער מציעים כמה טיפים בסיסיים שיכולים לסייע לכלה הטרייה לשמור על תסרוקתה ביום החתונה ולהימנע מחששות נוספים. כדאי להיענות לאותן הצעות ולמלא אחר ההוראות על מנת להוריד מראשך מעמסה אחת מיותרת.

טיפ ראשון הוא לערוך את התסרוקת בסמיכות לקיום האירוע. תסרוקת כלה איננה יציקת בטון ואיננה מעוצבת בברזל ומטבע הדברים, בפרק הזמן שחולף בין עריכת תסרוקת כלה ובין האירוע עצמו עלולה התסרוקת, כמו הכלה עצמה, להתעייף. לכן, במידה שהצילומים נערכים ביום החתונה, כדאי להיעזר בשירותי מעצב השיער לתיקונים ואולי אפילו לערוך את התסרוקת מחדש במידה והכלה מעוניינת בפרק זמן לעצמה, של שינה ומנוחה.

<b>הסוד הוא בספריי לשיער (צילום: shutterstock)</b>
הסוד הוא בספריי לשיער (צילום: shutterstock)

תזונה ומנוחה 

טיפ נוסף וחשוב הוא תזונה. אם הרגלי התזונה שלך מקולקלים, קחי בחשבון שהדבר משפיע גם על עמידות השיער. לכן, האירוע הוא הזדמנות טובה לתקן הרגלים רעים, להתחיל לאכול מזון בריא, 6 ארוחות קטנות ביום, להקפיד על שתיית מים ולישון שינה מלאה בת 8 שעות. מחקרים מדעיים מוכיחים כי תזונה בריאה יותר משפרת את איכות השיער ועמידותו.

עוד טיפ הוא טיפוח השיער. כדאי לתת לשיער מנוחה בשבוע שלפני החתונה, להימנע משימוש בחומרים מיותרים לשיער, להעדיף מראה טבעי, להימנע ככל האפשר מעריכת פן בשיער, ובמילים אחרות – לתת לשיער מנוחה.

יום החתונה 

ביום החתונה עצמו כדאי לך להירגע ולהימנע מלחשוב כל העת על התסרוקת או למצוא בה פגמים. אם את חשה בנוח איתה, מספיק להציץ פעם פה ופעם שם ולוודא שהכול בסדר. היי בטוחה שבמידה וסביבתך הקרובה תחוש בשינוי כלשהו, יסבו את תשומת לבך. אל תמהרי לבקש הערות אינסופיות מסביבתך.

בנוסף, כדאי לבקש ממעצב השיער עצמו טיפים על שמירת התסרוקת, שימוש בחומרים שונים ועוד. אל תמהרי לרכוש תרסיסים כאלה או אחרים אשר מקפיאים את התסרוקת. שימוש בכימיקלים מיותרים לא יעשה טוב לשיערך.

אחרון אך חשוב: אם את מרגישה לחוצה ממראה שיערך ומחוות דעתם של אחרים, חשבי שוב אם את מעדיפה תסרוקת מורכבת או תסרוקת פשוטה יחסית ונוחה. לפעמים, דווקא התסרוקת הפשוטה יכולה להתאים למראה הפנים ולמראה הכללי שלך ולחסוך ממך דאגות ביום החתונה. עצבנות וחששות אינם מתכון טוב ליום החשוב בחייך.

 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם