מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

איפור לניסיון

לפני שאת בוחרת איפור כלות כדאי לנסות תחילה את האיפור על מנת להתאימו לעורך, לגוון ולצרכייך

רוצה לבחור איפור כלות ולא יודעת איך? כאשר את נפגשת עם מאפר או מאפרת הכלות, את בוחרת מבין סגנונות איפור כלות שנראים לך מעניינים ויכולים להתאים לך. אולם איפור, כמו רוב הדברים בחייך, יכול להתאים רק לך. לכן, לפני שאת בוחרת בסגנון האיפור כדאי לערוך איפור ניסיון. איפור ניסיון יכול להבהיר לך מה טוב עבורך ומה איננו מתאים לך, ולבחור באיפור הנכון ביותר.

<b>לכל אחת גוון העור שלה. (צילום: shutterstock)</b>
לכל אחת גוון העור שלה. (צילום: shutterstock)

אז איך בוחרים איפור מתאים?

כשאת עורכת איפור כלות לניסיון, הגיעי עם חולצה לבנה שתבליט את עורך במהלך האיפור. תחילה, בקשי מן המאפר להתאים לך את המייק אפ לגוון העור. שימי לב תחילה באיזה מייק אפ המאפר משתמש ואיך עורך מגיב לו. בקשי מן המאפר להוסיף למייק אפ פודרה על מנת לתת לעורך מראה נקי שיגרום לצילומים לצאת אופטימאליים. הקשיבי למאפר ואל תנסי להכתיב לו איפור כלות המתאים להעדפותייך כמו גליטרים ("נצנצים") או ליפס גלוס. תוספות כאלה אינן מתאימות לאירועים גדולים ומצולמים.

עדיף להשתמש באיפור עמיד כמו מסקרה, אייליינר ועיפרון לעיניים. איפור כזה ימנע מן הזיעה והדמעות למרוח אותו. בנוסף, חשוב לבקש מן המאפר עצמו שלא להשתמש בצבעים בעלי גוון מבריק, זוהר או נוצץ. זה עלול להיראות רע בצילומים שלפני החתונה ובצילומים שבמהלכה. בנוסף, כדאי להימנע משימוש בצבעים קיצוניים: בהירים או כהים מאוד. עדיף לבחור באיפור רך המיטיב עם מראך החיצוני.

המאפר כן יכול ואף נדרש להשתמש בצבעים מבריקים וחיים כדי שהכלה תצא זוהרת וקורנת. ישנן כלות שמעוניינות במראה בורק וישנן הרוצות מראה מט ולא מבריק מדי. על המאפר לדעת אם מרקמי הצלליות והמייק אפ יבריקו יתר על המידה בצילומים.

שתפי פעולה עם המאפר

כאשר את מגיעה לאיפור הניסיון, אל תתעקשי על סגנון איפור ספציפי המופיע בבוק שיציג לך המאפר. איפור כלות הוא ייחודי לכלה. המאפר יידע טוב ממך איזה איפור יתאים לך ואיזה לא. אם משהו מגרד, מציק או מקשה עלייך באיפור – שתפי את המאפר בתחושותייך. אל תשאירי דברים בבטן. אמרי למאפר באיזה איפור את משתמשת ואילו סוגי איפור מתאימים בדרך כלל לעורך.

אל תבחרי מייד איפור כלות ותסגרי על המקום עם המאפר על האיפור שנוסה. התאפרי וצאי לשגרת יומך. במהלך היום תוכלי להרגיש את האיפור ולבדוק איך את חשה כשהוא על פנייך.

עצה חשובה: חשוב לבצע טיפול פנים כשבועיים לפני האירוע על מנת לשמור על העור מטופח. כדי להגיע עם עור פנים מיטבי המשתלב באיפור, הימנעי משתיית אלכוהול וקפה ונסי להתנזר ככל האפשר מעישון, ויחד עם זאת נסי לשתות הרבה מים. כמו כן, כדאי לאזן את התזונה ולדאוג לישון היטב במהלך השבוע ובפרט לפני האירוע.

 

 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם