מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

כך תצאו יפים בתמונות החתונה

לצאת טוב בתמונות זה לא מזל או פוטוגניות. הרבה פעמים זו רק התנוחה הנכונה בשילוב החיוך המתאים

הגיע הזמן להפריך את המיתוס: צילום מוצלח אינו קשור לשאלה אם אדם מסוים הוא פוטוגני או לא; השאלה הבסיסית היא מה אתם עושים כדי שהצילום ייצא לשביעות רצונכם. אז איך להצטלם לחתונה ולצאת מזה בחיים? מה בדיוק צריך לעשות ואיך אפשר ליצור את הצילומים הכי טובים שאפשר?


כך תצאו יפים בתמונות החתונה 1
חיוך מליון דולר (צילום: shutterstock)

 להיות רגועים

נכון, חתונה זה דבר מלחיץ ואין טעם להעמיד פנים שרצף האירועים איננו משפיע עליכם. אבל כדאי לשמור את כל ההתרגשות לחתונה עצמה ולהגיע נינוחים לצילומי החוץ. אחד המרכיבים החשובים ביותר בצילומים פוטוגניים הוא לגשת לצילומים רגועים, שלווים ונינוחים.

אין צורך להצטלם ללא הרף ולבדוק כל צילום וצילום אצל הצלם, ואפשר גם לעשות הפסקות בין סשן צילומים אחד למשנהו. בהקשר זה, חשוב מאוד אפוא לבחור בגדים נוחים לחתונה ולא שמלה יפה ולוחצת או מכנס לחליפה שבקושי עולה עליכם. ביגוד לוחץ תמיד ייתן לכם את ההרגשה שמשהו לא בסדר.

אל תגיעו לצילומים מבלי שאכלתם ועשיתם את כל מה שאתם רגילים לעשות. הימנעות מאכילה ביום הקודם לצילומים או נקיטה בדיאטה רצחנית לא תסייע לכם כהוא זה.

היו עצמכם

ישנן המלצות שונות איך להצטלם נכון ועל תנוחות מוצלחות: גוף הצידה, רגל מאונכת, להישען על הרגל, להבליט חזה, להכניס בטן ועוד. אם תתמקדו בתנוחות שונות, זה רק ילחיץ אתכם עוד יותר. תנו לגוף שלכם לדבר: אל תתמקדו במצלמה ונסו לדגמן. פשוט היו אתם-עצמכם. הצלם עצמו, המנוסה הרבה יותר מכם, כבר יכוון אתכם.

אין טעם לקרוא ללא הרף על הדרך לצילום מוצלח או איך להצטלם נכון. אתם מצטלמים עבורכם ועבור המשפחה, לא עבור ז'ורנל אופנה יוקרתי. זה אמור לצאת משוחרר, מחויך ונעים; לא קפוא ולחוץ.

הדבר החשוב ביותר בצילומים הוא הבעת הפנים. לכן, אל תמקדו את פניכם בעדשת המצלמה ונסו זוויות אחרות. התאמנו מול המראה על זוויות פנים שנראות לכם מוצלחות. נסו לשרבב את הצוואר מעט קדימה והורידו מעט את הראש. המטרה היא ללכוד את הפנים בזווית הנכונה לכם.

אל תהססו לבצע צילומים ביתיים ולבדוק איזו זווית מתאימה לכם. אם אתם מתלבטים איך להצטלם נכון – קחו טיפים מועילים מחברים ומבני משפחה.

איפור, איפור ואיפור

פוליטיקאים, עיתונאים, מנחי טלוויזיה – כולם משתמשים היום באיפור. התשובה המרכזית לשאלה איך להצטלם נכון היא לגשת למאפר או למאפרת מנוסה ולהתאפר לפני ובמהלך יום הצילומים. הדבר תקף לא רק לגבי כלות אלא גם לגבי גברים. מייק אפ לגבר יכול לעשות את כל ההבדל בין צילום בינוני ובין צילום מוצלח.

המאפר גם יוכל לייעץ לכם בזמן הצילום איך להצטלם, להוסיף איפור, לנקותו ולתת גוונים לעורכם. כיום, איפור הוא בגדר חובה בצילומים; אל תהססו להשתמש בו ולהוסיף לאיכות צילומיכם.

נסו להשתלב ברקע של הצילומים ובחרו לוקיישנים לצילומים שמתאימים למראה שלכם. השתלבות במרחבים גדולים מאפשרת לכם להיראות חטובים ורזים יותר, והצטמצמות למרחבים קטנים מבליטה אתכם בתוך המרחב. נסו להיות מודעים לעצמכם ולצרכים שלכם; אם אתם תוהים איך להצטלם נכון – התשובה היא שזה תלוי בעיקר בכם.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם