מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

בחירת אטרקציות לחתונה

כמה הצעות לאטרקציות אשר יהפכו את החתונה שלכם לאירוע רומנטי ומפליא של ממש

אטרקציות לחתונות הופכות כל חתונה לחגיגה של ממש. זוגות רבים תוהים איך לבחור אטרקציות לחתונות אשר תשדרגנה את החתונה שלהן. כאשר אתם מבקשים לבחור אטרקציות לאירועים חשוב לבדוק עם עצמכם תחילה מהו טעמו של הקהל וכיצד להתאים כל אטרקציה לכל שלב בחתונה: שלב קבלת הפנים, שלב החופה, שלב הכניסה לאולם, שלב ריקוד הסלואו ושלב רחבת הריקודים.

שאלו את עצמכם איזו חוויה ברצונכם לתת לקהל. האם אתם מעוניינים בחוויה של פליאה, תדהמה והרבה שואו, או לחילופין בחוויה שקטה, רכה ורומנטית? במקביל לניסיון לקלוע לטעמו של הרוב, שאלו את עצמכם מה מתאים גם לכם, לאופי שלכם כזוג ולאופן שבו אתם תופשים את חתונתכם.

בחירת אטרקציות לחתונה 1
אולי בזמן ריקוד הסלואו הראשון? (צילום: shutterstock)

מקבלת הפנים ועד החופה

במידה שאתם מעוניינים לבחור אטרקציות לחתונות – השלב הראשון הוא להחליט איזו קבלת פנים תהיה לאורחים. למשל, קבלת פנים מוסיקלית עם אמן או מוסיקאי מסוים (זמר, פסנתרן, כנר, להקת אמנים) או קבלת פנים מפתיעה שתכלול מיצגים שונים, רקדניות, מופעים שונים (למשל, קוסם שיחלק מתנות ומזכרות למוזמנים, שחקן בבובה אשר יצטלם עם המוזמנים צילום למזכרת ועוד). קבלת הפנים איננה מחייבת אתכם באשר לשאר שלבי החתונה והיא מהווה מעין הכנה ומשאירה אצל המוזמנים טעם של עוד.

עבור שלב החופה, ניתן לבחור בפתיחה רומנטית ויפה. ישנם זוגות המעדיפים שיר כניסה לחתונה או זיקוקין די נור, אולם אפשר לבחור אטרקציות לחתונה עם טוויסט אחר. למשל, ניתן להפריח יונים כאשר החתן שובר את הכוס או לחילופין, כשהחתן עונד לכלה את הטבעת ניתן להשמיע מוסיקה דרמטית. חלופה אחרת היא הפרחת מאות בלונים לבנים באותם רגעים של החופה או כשהחופה עצמה מסתיימת. אפקט רומנטי במיוחד מתקבל כאשר מקיימים את החתונה בטבע.

שלגייה רוקדת סלואו

במידה ואתם מעוניינים לבחור בסגנון קלאסי של אטרקציות לחתונות, ניתן ללכת על כיוונים מפתיעים ומקסימים. למשל, להכניס אל תוך האולם לב ענק אשר בתוכו ישובים החתן והכלה על ספה, ואז באמצע האולם נפתח הלב וממנו מגיחים החתן והכלה. אופציה אחרת היא להיכנס לאולם על גבי כרכרה אשר מלווים אותה מלווים הלבושים בתלבושת קלאסית (למשל, טוגה רומית). מדובר באופציות מפתיעות אשר אף אחד מן הנוכחים לא חלם עליהן.

אם להמשיך בכיוון הרומנטי, ניתן להביא לריקוד הסלואו בחתונה גם פתיתי שלג היורדים מן התקרה על החתן והכלה ועל האורחים, להכניס לאולם עשן כבד אשר יעשה רושם כאילו החתן והכלה רוקדים על ענן או ליצור סביב הזוג מעגל ענקי של פרחים בשתי מחרוזות שיוצרות שתי שכבות, כאשר תוך כדי הריקוד הן נפתחות לתדהמת האורחים.

אפשר לשבור את האווירה הרומנטית עם אטרקציות לחתונות אשר יעשו לקהל המון כיף: בר ממתקים, עמדת הפקת תמונות על גבי מגנט, מילוי רחבת הריקודים באלפי בועות אכילות בטעמים שונים שיהפכו את האירוע לאיוונט מיוחד ועוד.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם