מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מתנות למסיבת רווקים

מספר הצעות כיצד לפרגן לרווק לקראת שינוי הסטאטוס שלו בחיים ולעזור לו לחגוג בגדול

חושבים על מתנות למסיבת רווקים ולא יודעים מה כבר אפשר לתת לרווק שיהפוך בקרוב לבעל מאושר. לפני שאתם מחליטים על אופציות בנאליות ומוכרות, כדאי לבדוק כמה אפשרויות מקוריות ואף לא שגרתיות שיכולות להפתיע את הרווק במסיבה האחרונה של חיי הרווקות.
מתנות למסיבת רווקים 1
לפתוח את הלב ואת הכיס (צילום: shutterstock)

ג'וני ווקר VS. צעצועים

סוג ראשון של מתנות למסיבת רווקים שאפשר לתת הוא "מתנות מנומסות". הכוונה למתנות מפנקות שכל גבר אוהב לקבל: סיגרים קובניים יקרים, בקבוק וויסקי יוקרתי ומשובח, מותגים שונים בתחומי ההלבשה והנעלה (חולצה מכופתרת מרשימה, זוג נעליים יוקרתיות, עניבה יקרה) ועוד. היתרון של המתנות האלה טמון בכך שכל גבר ישמח לקבל אותן עבור מסיבת הרווקים שלו. מי יכול לסרב למתנה כמו ג'וני ווקר בלק לייבל או עניבה מבית היוצר של ארמני?

אם אתם מעדיפים מתנות מסיבת רווקים שהן שובבות יותר, אפשר לחפש כל מיני צעצועים, אביזרים ומתנות שטותיות בחנויות סקס ואפשר גם ללכת על הכיוון השטותי ולתת לחתן מסיבת הרווקים חולצת טריקו פשוטה עם כיתוב מקורי ולצרף אליה בקבוק משובח של יין או וויסקי. זה יכול לתת למתנה שאתם מעניקים לו טוויסט שיהפוך אותה לשובבה אך בה במידה מכובדת.

לפתוח את הכיס

אפשר ללכת על מתנות למסיבת רווקים הרבה יותר מושקעות ויקרות. השאלה היא עד כמה הרווק המאושר קרוב ללבכם ואם יש לכם מספיק כסף לממן מתנה שכזו. דוגמאות לא חסר: ביכולתכם לתת לו ולזוגתו נופש של סוף שבוע בבית מלון יוקרתי באילת, לרכוש עבורו תלוש קנייה לרכישת ביגוד באחת מרשתות האופנה, להזמין אותו לארוחה דשנה במסעדה טובה ועוד. השאלה היא כמובן מהו גובה סכום הכסף שאותו ברצונך להשקיע.

ולבסוף, אפשר פשוט להחליט עם כל החברים על מתנה קולקטיבית. למשל, אם כל אחד מכם משקיע 100 שקלים, באפשרותכם להעניק לו תלוש לרכישת בגדים לחתונה באחת מהרשתות המובילות בתחום. תתפלאו כמה מתנה כזו יכולה להיחשב בעיניו לא רק כג'סטה נפלאה של החברים לקראת החתונה אלא גם כסיוע לכל דבר ועניין (וחתונה, כידוע, היא עסק יקר).

כדאי לחשוב על דרך הגשה מקורית לכל מתנה. אל תהיו רשמיים מדי ונסו לתת את המתנה בצורה שתראה עד כמה אתם מפרגנים ותומכים בחבר הכי טוב שלכם לקראת חתונתו הקרבה.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם