מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

אקססוריז לחתן

מגוון פריטים – שעונים, חפתים, מטפחות, סיכות ועוד – שיאפשרו לחתן לשדרג את החליפה לחתונה

אחרי שכבר בחרתם לרכוש חליפת חתן לחתונה, במידה ואתם רוצים לשדרג את המראה שלכם ולהשקיע בהופעה ייחודית תוכלו לצרף לתלבושת אביזרים נוספים לחליפה. אקססוריז לחליפה מוסיפים טאץ' חשוב לחתן: הם הופכים כל חליפת חתן לנוצצת יותר, למסקרנת הרבה יותר, ומדגישים את ההשקעה הכספית והעיצובית שנעשתה בחליפה עצמה. 

אקססוריז לחתן 1
התוספת שתופסת את העין (צילום: shutterstock)

אקססוריז בסיסיים לחליפה

האביזר הראשון שאפשר להוסיף לשדרוג המראה  הוא שעון יד. כיום, גברים רבים אינם עונדים שעוני יד וענידת שעון על היד כבר איננה דבר שבשגרה. לכן, בין אם אתם עונדים על ידכם שעון ובין אם לאו, גשו לבחור שעון על מנת לשוות למראה שלכם לוק רציני, מתוחכם יותר ובוגר. חשוב לרכוש את השעון לאחר שרכשתם את החליפה. לא כל שעון מתאים לכל חליפת חתן - שעון יד הוא פריט אופנה כמו כל פריט אחר. לפני שניגשים לבחור מותגים יקרים, כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק אפשרויות לרכישת שעון יוקרתי ומוצלח במחיר סביר.

אביזר אופנתי ומומלץ אחר הוא תוספות עדינות לז'קט ולחולצה: סיכה בדש, מטפחת צרפתית בכיס העליון של הז'קט, פרח המציץ מבעד לאותו כיס, שרשרת המשוכה אל תוך כיס הז'קט עצמו, חפתים לשרוולי החולצה ועוד. אלה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל. עם זאת, אל תנסו לכפות על החליפה את הדברים שכבר יש לכם בבית. לא כל שרשרת מתאימה לכל ז'קט, לא כל החפתים מתאימים לכל החולצות. בחירות גרועות באקססוריז עלולות לתת תחושה של רישול ולא רושם של כבוד ויוקרה.

המראה היוקרתי

פריט אופנתי נוסף שניתן להיעזר בו הוא עניבה דקה ברוחב של כ-6 סנטימטרים. עניבה כזו יכולה להתאים לחתן בעל גוף אתלטי-חטוב או רזה. במידה שגופו של החתן הוא רחב, יש להתאים עניבה ברוחב של כ-8 סנטימטרים. ניתן לרענן גם בבחירת העניבה ולבחור עניבות עשויות צמר או ג'ינס. ניתן "לשבור" את המראה המעונב והרציני באמצעות צבעים ניגודיים בחליפה: חליפה כהה ועניבה בגוון תכלת בהיר. אם החלטתם ללכת על עניבה צרה עבור החתונה, בחרו בעניבה חלקה ובוהקת בגווני כסף, אפור או שחור.

אם ברצונכם לשוות מראה יוקרתי מאוד לחליפה, ניתן לרכוש פריט אחד או שניים בבית אופנה יוקרתי כמו ארמני או ורסאצ'ה. פריט בולט מעין זה יכול להיות חגורה יוקרתית. יחד עם זאת, כדאי לבחור בפריטים שישתלבו במראה האורגני של החליפה ולהימנע מניקור עיניים או מהלבשה מלאכותית של אביזרים שונים על החליפה.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם