מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

איך בוחרים סלון כלות

סלוני כלות רבים מציעים דילים משתלמים בעוד שמעצבי שיער יעשו מאמץ להשאיר אותך אצלן. מה היתרונות ואיך יודעים במה לבחור?

כלות רבות מתלבטות אם לבחור בסלון כלות לשם עיצוב תסרוקת כלה או להעדיף מספרה אופנתית על פניו. ההתלבטות היא מוצדקת כיוון שעלותה של תסרוקת כלה בסלון כלות יקרה יותר מאשר תסרוקת כלה הנעשית במספרה: סלון כלות הוא מכון יופי ייעודי אשר מתאים לצרכי הכלה והתסרוקת נעשית על-ידי מעצב שיער אשר מומחיותו היא התאמתן ועיצובן של תסרוקות לכלה הטרייה. אז האם להעדיף את האופציה הזולה יותר? או אולי כדאי לבחור בסלון כלות שמציע מחירים זולים יותר? ואיך בכלל בוחרים סלון כלות?

להרגיש כמו ברבי ליום אחד (צילום: shutterstock)
להרגיש כמו ברבי ליום אחד (צילום: shutterstock)

יתרונות של סלון כלות

היתרון המרכזי של סלון כלות הוא ביכולתו לספק לך חבילה שלמה העונה על צרכיה של הכלה: תסרוקת כלה, איפור כלה ואף שמלת כלה. סלוני כלות רבים מציעים דיל משתלם ובו הכלה מקבלת גם עיצוב שיער, גם איפור המתאים לצרכיה וגם מציע שמלת כלה – הכול במחירים סבירים העומדים על כמה אלפי שקל (תלוי בשמלת הכלה שבה הכלה בוחרת ובסגנונות העיצוב והאיפור). ישנם סלוני כלות המגדילים לעשות ומציעים לכלה תסרוקת ניסיון בחינם, כחלק מהדיל המוצע. לכן גם אם במבט ראשון נראה שהתסרוקת הנעשית לכלה במכון כלות היא יקרה יותר מאשר זו שמוצעת במספרה, כדאי לחשוב בגדול ולבדוק אם דילים שמציעים סלוני כלות אינם מוזילים בסופו של דבר את העלות הסופית. החיסכון יכול להגיע למאות רבות של שקלים.

בנוסף, בסלון כלות ישנה אפשרות להתאים את התסרוקת הן לשמלת הכלה והן לאיפור הכלה. סביר להניח כי במספרה לא תקבלי תסרוקת ניסיון בחינם ותיאלצי לשלם עליה סכום כספי בנוסף לתשלום על תסרוקת הכלה הסופית שבה תבחרי.

יתרונות של מספרה

במידה ואת מעוניינת לבחור במספרה ולקבל את מכלול השירותים בנפרד (שמלת כלה, איפור כלה וגם תסרוקת כלה), חשוב לגשת למספרה שכבר סיפקה בעבר תסרוקות כלה ושמעצב השיער שמסדר את תסרוקת הכלה בקי בסגנונות תסרוקות כלה ומבין כיצד לעצב תסרוקת שתחזיק מעמד לאורך כל הערב. כדאי לזכור שאחת הבעיות בתסרוקות כלה היא עמידותן בפני תנאי מזג אוויר של חום ולחות ועל כן בחירה במעצב שיער שאינו מנוסה דיו עלולה להסב לך עוגמת נפש.

בחרת ללכת לסלון כלות, אבל באיזה לבחור?

הכי טוב ללכת בעקבות המלצות של חברות או בנות משפחה, לרוב זה קולע לטעם ואת יודעת פחות או יותר מה את הולכת לקבל.

קחי בחשבון שגם למרחק יש תפקיד ולכן עדיף לחפש סלון כלות קרוב לאולם בו תתחתני.

דבר נוסף הוא כמובן הכסף, שימי לב שהמחירים שסלון הכלות מציע עומדים בתקציב שלך, אם זה חורג חשבי איך ניתן לקצץ או שתבחרי מקום אחר שיתאים לך גם בכיס. 


 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם