מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

סגנונות של תסרוקות כלה

בין אם אסוף לגמרי, עשיר בתוספות או טבעי לגמרי, התסרוקת הנכונה תהפוך את הכלה לחגיגית במיוחד

תסרוקות כלה הן הדבר החשוב ביותר עבור מראה הכלה אחרי בחירת השמלה והאיפור. מגוון סגנונות תסרוקות כלה הוא עצום ורב ולכן לפני שאת ניגשת למעצב שיער על מנת לבחור תסרוקת מסוימת, כדאי להציץ בקטלוגים ובתמונות באינטרנט על מנת לבחור את התסרוקת שמתאימה לך. במקרה ומזג אוויר יאופיין בלחות גבוהה או בחום כבד, שיערך יסמור ושום תסרוקת מקורית לא תוכל לחפות על כך.

הטרנד הנוכחי בשוק תסרוקות כלה היום הוא התסרוקת המתפרקת לשתי תסרוקות. מעצב שיער מוכשר יכול באמצעות כמה סיכות להרכיב לך תסרוקת אחת עבור החופה, וכאשר תיגמר החופה ויתחיל הערב עצמו, תוכלי לפרק תסרוקת אחת ולהסיר את הסיכות, ואז לעצב לעצמך תסרוקת אחרת. כדאי עם זאת שתשימי לב אם התסרוקת אכן נוחה לך. התסרוקת הטובה ביותר מבין שלל תסרוקות כלה שיכול להציע לך מעצב השיער היא זו שתחזיק מעמד כל האירוע.

<b>את יכולה להיות דרמטית (צילום: shutterstock)</b>
את יכולה להיות דרמטית (צילום: shutterstock)

התאמה לשמלת הכלה

לפני שאת בוחרת תסרוקת כלה שמתאימה לך, עלייך לוודא שהתסרוקת משתלבת עם שמלת הכלה שבחרת, שהיא הרמונית עם האיפור ומתאימה למבנה פנייך ולסוג שיערך. ישנן תסרוקות שדורשות תוספות שיער ולכן כדאי לברר מראש עלויות או חלופות.

תסרוקת כלה פופולארית היא תסרוקת אסופה שמתאימה בעיקר למי שרוצה לחשוף צוואר חשוף וגב. כיוון שבתסרוקת זו השיער מורם, יהיה לכלה פחות חם והתסרוקת עצמה תישאר עמידה. אפשרויות העיצוב בתסרוקת זו הן רבות מאוד. אם אינך מעוניינת בתסרוקת אסופה, ביכולתך לבחור בתסרוקת חצי אסופה שמתאימה לבעלות שיער ארוך או חצי ארוך שרוצות להשאירו פזור אך לאסוף אותו מקדימה כדי שלא יפריע לפנים. אופציית ביניים היא תסרוקת פזורה ובה השיער איננו אסוף כלל.

התוספת שנתפסת

התוספת הפופולארית ביותר היא תוספת שיער עם סיכות בלתי-נראות שניתן להסירה בתום האירוע. ניתן לשלב תוספות בכמה צבעים במידה והשיער הוא מרובה גוונים. יתרונה המרכזי של תוספת השיער הוא ביכולת לשוות לשיער מראה ארוך ומלא יותר ואז לעצבו. תוספות שיער נוספות הן קריסטלים, פרחים, חרוזים ועוד אביזרים שמעצימים את נוכחותה של התסרוקת. במידה שמחליטים להוסיף קישוטים, כדאי לשלבם גם בשמלה ליצירת מראה הרמוני.

חשוב להגיע למעצב השיער לתיקוני תסרוקת לאחר הצילומים. גם אם את עייפה וכל מה שבא לך זה לנוח לפני האירוע ולהירגע מעט, אל תוותרי על תסרוקת כלה מתוקנת ומסודרת. חשוב לוודא שהסיכות במקומן, שהתסרוקת עצמה יציבה, לתקן חוליות חלשות ולוודא שהכול נמצא במקום. אם אינך מרגישה בנוח עם תסרוקת כלה מסוימת, אל תהססי וגשי למעצב השיער על מנת לשתף אותו בתחושותייך.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם