מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מאפרת עד הבית

האם להתאפר בסלון כלות או לבחור במאפרת אישית צמודה שתגיע עד הבית, מה יעלה פחות ואיך כדאי להחליט?

שמלה כבר יש לך, אבל בסופו של דבר בכדי שתהיי הכי יפה שיש בערב של חייך, כדאי שתבחרי גם את האיפור בקפידה. חשוב כלות רבות מעוניינות לבחור איפור כלות אולם תוהות היכן עדיף להתאפר: האם עדיף להתאפר אצל מעצב השיער ובסלון הכלות, או להתאפר דווקא בבית או במקום אחר הנוח לכלה? ההמלצה הבסיסית לכלה היא כי עדיף לה להתאפר בביתה או בכל מקום אחר שבו היא חשה בנוח. הנוחות היא מרכיב חשוב מבחינת איפור כלות, שכן יום החתונה עצמו הוא מלחיץ ועדיף לנטרל כל רעש או גורם מטריד מסביב.

כיום, כלות רבות מעדיפות להתארגן בבית מלון או בצימר. הסביבה משוחררת ורגועה וניתן להביא למקום את מעצב השיער ואת המאפר או המאפרת. הצלם מגיע בסביבות השעה שתיים בצהריים על מנת לאסוף את הכלה לצילומים (בשעה זו האור הוא אידיאלי) אחרי הצילומים הכלה מבצעת תיקונים לאיפור. היתרון המרכזי של איפור כלות במקום הנוח לכלה הוא הגמישות של המאפר והסביבה הנוחה לכלה.

<b>להתאפר איפה שהכי נוח (צילום: shutterstock)</b>
להתאפר איפה שהכי נוח (צילום: shutterstock)

סלון כלות או מקום אחר

במידה שהכלה בוחרת להתאפר במקום אחר שאיננו סלון כלות, חשוב לוודא שהמקום יהיה נגיש למאפר, שהסביבה בחדר עצמו תתאים לעבודה של מעצב שיער ומאפר ושתהיה אפשרות עבודה מבחינת המרווח בחדר. במידה שהכלה מעדיפה להתאפר בסלון כלות, עדיף להתאפר במקום קרוב למקום הצילומים על מנת שתהיה למאפר אפשרות לערוך תיקונים באיפור. היתרון הגדול באיפור במסגרת סלון כלות טמון בכך שמאפר בסלון כלות חש בנוח בסביבה שלו וכל הציוד, כולל ציוד חלופי, נגיש עבורו לשימוש.

חשוב לציין בהקשר זה כי בחירה במאפר כלות חיצוני עשויה לא רק להקנות לך מאפר אישי צמוד אלא גם, ובעיקר, להוזיל לך את העלויות. ניתן להוזיל את העלויות גם בדילים במסגרת סלון כלות. ישנם סלוני כלות המציעים דיל של איפור כלות יחד עם עיצוב שיער ושמלת כלה. דיל טוב כזה יכול להסתכם בכמה אלפי שקלים ולחסוך לך כסף רב. עם זאת, שכירת שמלת כלה והתמקדות בעיצוב השיער ובאיפור הפנים על-ידי מעצבי שיער ומאפרים עצמאיים יכולה אף הן להוזיל באופן ניכר את העלויות.

סלון כלות או מאפר אישי

כדאי לברר עלויות הן בסלוני כלות והן אצל מאפרי כלות עצמאיים. בסופו של דבר, תוכלי להתמקח הן עם הבעלים של סלון הכלות והן עם מאפר הכלות על מנת להוזיל עלויות איפור כלות ולקבל מחיר טוב. כמו כן, ודאי שתקבלי תיקוני איפור לאחר הצילומים. עדיף שהתיקונים יהיו במקום קרוב ונוח שיאפשר לך הן לנוח מן הצילומים והן להימנע מלחץ כאשר מבוצעים התיקונים עצמם.

בסופו של הדבר, מאפר אישי צמוד יעשה את העבודה לא פחות טוב מאשר סלון כלות וכדאי מאוד לבדוק אפשרויות שונות לפני הבחירה הסופית.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם