מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

איך לבחור מאפר כלות

לא יודעת איך לבחור מאפר וסגנון. כמה עצות שינסו להאיר לך את הדרך בגוונים רכים

 כלות רבות מתלבטות באיזה מאפר או מאפרת לבחור ואיך למצוא מאפר או מאפרת במחיר אטרקטיבי שיאפשר לכלה לעמוד במחיר ולא לחרוג מן התקציב שהקצתה. לפני שאת מחליטה באיזה מאפר או מאפרת את בוחרת, כדאי לעשות סקר שוק מקדים ולברר מה מציעים לך.

<b>להדגיש את הנתונים הטבעיים (צילום:shutterstock)</b>
להדגיש את הנתונים הטבעיים (צילום:shutterstock)

 איך מתחילים?

ישנם מאפרי כלות מוכרים ובעלי שם. בחירה במאפר כלות מקצועי תאפשר לך לקבל איפור כלות איכותי ומקצועי ביותר. יחד עם זאת, כדאי לדעת שבחירה במאפר או במאפרת מן השורה הראשונה תעלה לך סכום ניכר.

ישנם מאפרים עם ניסיון רב שאינם מפורסמים ואיכותיים במידה רבה, ולכן יש לבחור מאפר בצורה מושכלת מתוך שיחות עם החברות והמכרות.

כמו כן, התייעצי עם סלון הכלות שבו את בוחרת את שמלת הכלה. במקרים רבים, ניתן למצוא דיל של איפור כלות יחד עם שמלת הכלה. חשוב לבחור את סגנון האיפור לאחר שתבחרי את השמלה שלך, ולא ההיפך. עם זאת, קחי בחשבון שלסלון כלות יש אינטרס כספי להציע לך איפור כלות אצל מאפר או מאפרת הקרובים לבעלי הסלון. לכן, כדאי לבדוק שלושה או ארבעים מאפרים לפני שתקבלי את ההחלטה הסופית.

התאמת האיפור לעור הפנים

כשאת פוגשת במאפר הכלות, בקשי ממנו או ממנה להציג לך בוק עם איפור שעשו בעבר. לכל מאפר כלות מקצועי ישנו אלבום תמונות ובו צילומים של הכלות שהוא איפר. אל תסתפקי רק באלבום דיגיטלי שכן ניתן בקלות לשפר את האיפור באמצעות תוכנות עיצוב תמונות כמו פוטושופ. בקשי גם אלבום ובו התמונות מודפסות.

אל תהססי לשאול שאלות בסיסיות: מה יתאים לעור הפנים שלך? איזה איפור יתאים לגוון עורך? איזה סגנון איפור כדאי לך לבחור – אקזוטי, דרמטי, קלאסי? אולי איפור טבעי ומינימאלי?

לאחר שבחרת במאפר ובסגנון האיפור, קפצי לביקור אצל קוסמטיקאית שתוכל לתת לך עצות. אם עור הפנים שלך רגיש, לא כל איפור כלות יכול להתאים לך וישנם סוגי איפור כלות העלולים לגרות את העור. לא כל עור הוא זהה: ישנו עור מעורב, ישנו עור שמנוני וישנו עור יבש.

אם אינך מקפידה לנקות את עורך, התחילי בכך. אין צורך להיות אובססיבית ולנקות את העור פעמיים-שלוש ביום, אולם כדאי לנקותו לפני האיפור ולאחריו על מנת להגיע לתוצאות מיטביות.

יש להיוועץ במאפר באשר לאיפור ניסיון, בו הכלה והמאפר בוחרים את האיפור אשר יחמיא לכלה מתוך כמה איפורי ניסיון. כך תוכל גם הכלה לדעת אם המאפר מתאים לה. יש לברר אם המאפר יערוך לכלה תיקונים בין סיום הצילומים לבין תחילת האירוע.

 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם