מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

הצעות מקוריות להזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה הן לא מה שהיה פעם, אפשר לצאת מהמעטפה ולכלול בהזמנה את העולם הפרטי שלכם

רובנו חושבים כי הזמנות לחתונה הן לא הדבר הכי מקורי שיש. בסופו של דבר, הנייר הוא נייר, הטקסטים די דומים וגם אם מעטרים ומקשטים את ההזמנה, התוצאה עלולה להיות שבלונית ואפילו בנאלית. אז איך יוצרים הזמנה לחתונה שהיא גם אינפורמטיבית וגם מקורית? ריכזנו עבורכם כמה המלצות אישיות; מובן שביכולתכם להוסיף להן, לשלבן או פשוט לנסות דברים אחרים, ככל העולה על רוחכם.

הצעות מקוריות להזמנות לחתונה 1
שבלונית ובנאלית אבל קלאסית (צילום: shutterstock)

טאץ' אישי

ההמלצה הראשונה היא להוסיף לטקסט ההזמנה לחתונה שיר שאתם אוהבים עם עיטורים כגון תווים או רישום קטן של שניכם. עדיף לצטט בית משיר מוכר ולתת לקורא להשלים את השיר במוחו. כך, הטקסט של ההזמנה מקבל טאץ' אישי שלכם. איזה שיר כדאי לבחור? עדיף משהו חביב ונעים אבל לא קיטשי מדי.

אם אתם לא פואטים במיוחד, ניתן להכניס להזמנה לחתונה אלמנט ויזואלי. למשל, ציור רומנטי של בני זוג, רישום בעיפרון של שניכם, צילום של החתן והכלה מילדותם ועוד. המטרה היא לשבור את הקרח ולתת למוזמנים הצצה לתוך החיים והווי המשותף של הזוג המיועד.

אפשרות נוספת בעיצוב הזמנות לחתונה היא לתכנן הזמנה מקורית ולהכניס לתוך המעטפה מזכרת שהיא גם תזכורת. למשל, מגנט ובו תמונותיכם עם כיתוב מינימאלי של התאריך, השעה והמיקום. מוזמנים רבים יאהבו את הרעיון כיוון שמדובר בתוספת חמודה ומקורית וגם משום שפשוט ניתן להדביק את המגנט למקרר ולא לפספס את האירוע.

<b>תרשו לעצמכם להתפרע (צילום:shutterstock)</b>
תרשו לעצמכם להתפרע (צילום:shutterstock)

מהפכת האינטרנט

עוד הזדמנות להפוך את ההזמנה לחתונה למקורית היא לצלם יחד סרטון (לא יותר מדקה וחצי) שבו אתם מזמינים את המוזמנים לחתונתכם. צלמו את הסרטון והעלו אותו ליוטיוב. במידה ואתם לא שולחים את הלינק לאנשים במייל אתם תמיד יכולים להעתיק את שורת הכתובת לתוך ההזמנה המודפסת ועל יד כך לעודד את המוזמנים לחפש את הסרטון באינטרנט.

אפשרות נוספת הקשורה אף היא בחידושים שהביא האינטרנט לחיינו, היא פתיחת קבוצה בפייסבוק. אתם פותחים אירוע, מציינים בו את כל הפרטים ושולחים לכל החברים. היתרון בשיטה זו היא שכך יכולים האורחים להתוודע לאורחים אחרים עוד לפני האירוע, ואולי אף למצוא דייט לחתונה. החיסרון כמובן קשור למוזמנים מבוגרים יותר או סתם כאלו שעוד לא התחברו לרשת החברתית ששינתה את העולם. כמו כן, תמיד עלולה להיות לכם איזה דודה שתבין לא נכון את כל העסק ועוד עלולה להיעלב.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם