מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

אולם או גן אירועים לבר מצווה

בר המצווה של בנכם מתקרב ואתם מתלבטים אם לערוך את האירוע בגן אירועים או באולם אירועים

כיום ישנן אפשרויות רבות לחגוג בר מצווה – בין אם במסגרת אולם אירועים לבר מצווה ובין אם במסגרת גן אירועים לבר מצווה. המגוון הרחב של גני אירועים לבר מצווה ושל אולמות אירועים לבר מצווה הוא כה רב עד שקשה לבחור. קשה להכריע במפורש מה עדיף על מה, אולם ישנם כמה פרמטרים אשר יסייעו לכם לערוך את הבחירה הטובה ביותר.

אווירה פסטורלית. גן אירועים (צילום: shutterstock)
אווירה פסטורלית. גן אירועים (צילום: shutterstock)

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

הדבר החשוב בבחירת אולם אירועים לבר מצווה או גן אירועים לבר מצווה הוא המיקום. כיום יש שפע של גני אירועים במרכז, אך ניתן גם לאתר גני אירועים יפים ומיוחדים גם בשאר הארץ. עדיף לבחור במקום נגיש לאורחים, החל מחבריו לכיתה של נער בר המצווה, דרך משפחות עם ילדים קטנים וכלה בדודות שאין להן כוחות ללכת מרחקים ארוכים על שבילי עפר עקלקלים. כדאי לבחור אפוא במקום נגיש וקרוב, הנמצא באזור מוכר וידוע למוזמנים.

היתרון המרכזי של גני אירועים לבר מצווה הוא האפשרות לחלק את האירוע לשני חללים: בחלל הראשון מתרחשת קבלת הפנים ומוגש הבופה. באזור זה, הטובל בירק, ניתן גם להצטלם וכך ליהנות מאוחר יותר מתמונות המקרינות את האווירה בחוץ. בחלל האחר, האולם הנמצא בתוך גן האירועים, ניתן לקיים את הדרשה של חתן השמחה וכן להגיש סעודה לאורחים. יתרון זה מאפשר לאורחים להתאוורר בין הארוחות, לצאת להפסקת סיגריה, לשתות אלכוהול מחוץ לאולם ופשוט ליהנות מן האווירה הפסטוראלית.

לא צריכים להתפשר

יחד עם זאת, גן אירועים לבר מצווה הוא עסק יקר ולכן אם ברצונכם להוזיל עלויות ניתן לבחור במקום אחר לעריכת האירוע המשמח. אולם אירועים לבר מצווה מהווה בחירה לא פחות טובה או איכותית מאשר גני אירועים לבר מצווה. ישנם אולמות אירועים לבר מצווה ברמה גבוהה מאוד המספקים אפשרויות רבות לקיום האירוע.

היתרון המרכזי של אולם אירועים לבר מצווה הוא שכל האירוע מתרחש בחלל מרווח אחד ולכן אין צורך לחשוש מגשם בעונת החורף או מלחות מעיקה בעונת הקיץ. בנוסף, אולמות אירועים לבר מצווה נמצאים במקומות מרכזיים ונגישים ויש בכך יתרון גדול עבור המוזמנים לשמחת בן ה-13.

כיום ישנה תחרות גדולה בין גני אירועים לבר מצווה ובין אולמות אירועים לבר מצווה וכמו תמיד, תחרות משחקת לטובת הצרכן. השוו מחירים ובררו עלויות על מנת לבדוק איפה תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר, איזה אולם אירועים לבר מצווה מציע לכם בונוסים מפתים ומה גן אירועים לבר מצווה יכול לעשות על מנת שתוציאו את כספכם דווקא עליו. הקפידו לבחור מקום כשר המצויד בתעודת כשרות ודאגו לברר פרטים טכניים חשובים לגבי מערכות קול והגברה אלטרנטיבית, ציוד עבור תקליטן לבר מצווה ועוד.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם