מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

בחירת אולם לבר מצווה

מיקום, גודל וכמובן מחיר הם חלק מן הנקודות שרצוי לקחת בחשבון כשבאים לבחור אולם לחגיגית הבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע שראוי לחגוג עם כל המשפחה, ולשם כך ההורים מתחילים בחיפוש אינטנסיבי אחר אולם לבר מצווה אשר יהפוך את האירוע לבלתי-נשכח. לפני שאתם ניגשים לבחור אולם בר מצווה כדאי לחשוב תחילה מה אתם רוצים מהאולם ומה אתם יכולים לתת בתמורה. שכירת אולמות אירועים לבר מצוות איננה רק עניין של כסף ותקציב כי אם גם עניין של צרכי המשפחה בכלל, וחתן בר המצווה בפרט.

<b>התרשמו ממבנה האולם ומהאקוסטיקה בו (צילום: shutterstock)</b>
התרשמו ממבנה האולם ומהאקוסטיקה בו (צילום: shutterstock)

רושם קובע

הדבר החשוב ביותר בשכירת אולם לבר מצווה הוא המיקום. חלק ניכר מן המוזמנים לבר מצווה הם נערים הלומדים עם ילדכם באותה כיתה. אם תערכו את חגיגת בר המצווה במסגרת אולם בר מצווה אשר רחוק ממקום מגוריכם, אתם עלולים להערים קשיים על חלק ניכר מן המוזמנים. לכן, כהמלצה ראשונה, בחרו מבין אולמות לבר מצווה אולם קרוב ונגיש עם נגישות הן לתחבורה ציבורית והן לרכבים פרטיים.

דבר לא פחות חשוב בענייני שכירת אולם לבר מצווה הוא בחירת היום. אולמות לבר מצוות מייקרים את המחירים כאשר חגיגת בר המצווה נערכת בימי חמישי בערב או בימי שישי בצהריים. אם אתם מעוניינים להוזיל את המחיר, כדאי לבחור יום באמצע השבוע ולהימנע מתוספת מיותרת בעלות.

כמו כן, כאשר אתם באים לבחור אולם בר מצווה נסו להתרשם, מלבד מהטעימות ואופן הגשת האוכל, גם מהאקוסטיקה של האולם ומן המבנה שלו. יש חשיבות רבה לאקוסטיקה טובה באולם, בפרט כאשר בנכם הוא זה שאמור לשאת דרשת בר מצווה מרגשת בפני הקהל. כדאי לברר מהי איכות מערכת הקול וההגברה באולם, היכן תמוקם עמדת הדי ג'יי ואילו סידורי שולחנות מיוחדים מציע האולם. שווה גם לברר אם בעלי האולם פתוחים לכל מיני אטרקציות לבר מצווה אשר משדרגות את האירוע.

טיפים נוספים

* כאשר אתם מבקרים באולם לבר מצווה ובוחנים את האירוע הנערך בו, שימו לב לפרטים קטנים: איך מתפקדים המלצרים? האם המוזיקה נשמעת היטב? מהי איכות השירות? האם השולחנות מסודרים כהלכה?

* אירוע בר מצווה הוא אירוע דתי ולכן בקשו מבעלי האולם להציג לכם תעודת כשרות מעודכנת וחתומה. עליכם לבחור אולם לבר מצווה אשר עומד בכל תקני הכשרות.

* מכיוון שבר מצווה היא אירוע המוני יש לוודא כי אותם אולמות לבר מצוות שאתם סוקרים הינם מאובטחים מכל הכיוונים. שימו לב כי יש באולם ערכות עזרה ראשונה וערכות כיבוי אש.

* כאשר אתם שוכרים אולם בר מצווה עולה מייד עניין המנות. אם יש לכם כמות מסוימת של אורחים אשר אישרו הגעה, דאגו להוריד 10 אחוז פחות ממספר המנות ובמקביל בקשו מבעלי האולם להתחייב לספק 10 אחוז נוסף מן המנות במידה ויהיה בכך צורך. כך תימנעו מבזבוז מנות שלא נוצלו.

* ודאו שתמצית ההסכם שאתם חותמים עם בעלי אולם לבר מצווה היא הוגנת. למשל, על האולם להתחייב שיהיה ברשותו ציוד חלופי במקרה שהציוד שברשותו יתקלקל. אל תמהרו לשלם סכום נכבד בהתחלה. שלמו מקדמה של 10-15 אחוז בלבד ולא מעבר לכך.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם