מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

בחירת קייטרינג לבר מצווה

לפני שאתם עורכים את הבחירה הסופית של שירותי קייטרינג לבר מצווה כדאי לקחת בחשבון מספר דברים שימנעו אכזבות

שמחה יהודית תמיד כרוכה גם באוכל, לכן בחירה נכונה של שירותי קייטרינג לבר מצווה היא אחד הדברים שישפיעו על הצלחת האירוע שלכם.

ישנה שורה של חברות המציעות שירותי קייטרינג לבר מצווה, ונראה שקשה לבחור ביניהן. בבואכם לבחור קייטרינג לבר מצווה שלכם, תרצו לברר אצל חברים קרובים ובני משפחה כמו גם, לבדוק היטב את החברה שנראית לכם ולהתרשם מדרך עבודתה.

<b>חברת קייטרינג לא תמיד מופקדת רק על המזון (צילום: shutterstock)</b>
חברת קייטרינג לא תמיד מופקדת רק על המזון (צילום: shutterstock)

השירותים השונים

בבואכם לבחור חברת קייטרינג לבר מצווה שימו לב כי יש חברות קייטרינג המציעות שירות כולל, כלומר הפקת כל האירוע – תכנון, עיצוב וביצוע. כמו כן, ישנן חברות הדואגות לשולחנות, כיסאות, כלי הגשה ויש חברות שאפילו מגדילות ודואגות גם לרמקולים, מערכת הגברה ותאורה.

מנגד, ישנן חברות המספקות רק את הכיבוד על מנותיו השונות ומאפשרות למישהו אחר – מפיק אירועים, מפעיל מקצועי, או בעלי השמחה בעצמם – לעצב את אופי האירוע. יש מי שימצא שבחירה כזו מאפשרת יותר תמרון בתכנון האירוע. אם האירוע נערך במסגרת גן אירועים או אולם ניתן להסתפק אך ורק בחברת קייטרינג לבר מצווה שתהא מופקדת על המזון, אך קחו בחשבון שמישהו אחר ייאלץ לדאוג לכך. רצוי שתקפידו לשכור חברת קייטרינג בסמוך לגן האירועים שבו אתם חוגגים את האירוע. אם תחליטו לחגוג בגן אירועים בשרון וחברת הקייטרינג ששכרתם מספקת שירותים בעיקר בצפון, תמצאו את עצמכם בבעיה.

לכן, לפני שאתם בוחרים קייטרינג לבר מצווה כדאי לברר את כל הנקודות האלו. אם ישנה עסקת חבילה הכוללת הכל, באילו שירותים בדיוק מדובר, במידה ולא, לאילו דברים אתם צריכים לדאוג בעצמכם.

המנות השונות

קייטרינג לבר מצווה הוא לא רק שירות וציוד אלא בעיקר התפריט שהוא מציע, קייטרינג בסגנון אקזוטי או אוכל כשר מסורתי. ישנן חברות המתמחות בהכנת מאכלים שונים כמו סושי או בשרים מסוגים שונים. מומלץ לבדוק את התפריט מראש, לבקש טעימות מן המנות ואם אפשר גם להגיע לאירוע של אותה החברה כדאי להתרשם מהאוכל וצורת ההגשה בזמן אמת.

כמו כן, ישנן חברות העלולות להגביל את שירותי קייטרינג לבר מצווה במינימום של מספר מזומנים. ודאו מראש כי יש לכם מספיק מוזמנים. בעריכת החישוב קחו בחשבון שלרוב 10-15 אחוז מהאורחים שאישרו הגעה לא באים בסוף. לכן מומלץ לסכם אפשרות למנות רזרביות בהן יעשה שימוש רק במקרה הצורך.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם