מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

ניסוח הסכם קייטרינג לבר מצווה

מציאת חברת קייטרינג היא רק הצעד הראשון. כעת עליכם לחתום עם החברה על הסכם, בו ייקבעו תנאי העבודה

הסכם קייטרינג לבר מצווה בו כל הפרטים נקבעו מראש יכול למנוע מצב של תקלות ואי הבנות שעלולות להתעורר במהלך האירוע. כמו כן, הסכם מסודר יכול לחסוך מכם הרבה כאב ראש מיותר בהמשך, במידה ותתאכזבו מהשירות במהלך האירוע ותרצו פיצוי. וודאו כי כל השירותים שאתם חפצים בהם במסגרת קייטרינג לבר מצווה במהלך האירוע, יופיעו בהסכם.

<b>האם חברת הקייטרינג אכן מספקת את כל הציוד הדרוש? (צילום: shutterstock)</b>
האם חברת הקייטרינג אכן מספקת את כל הציוד הדרוש? (צילום: shutterstock)

ושוב, הפרטים הקטנים

בבואכם לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג לבר מצווה עליכם לוודא כי כל הפרטים הקטנים עליהם דיברתם בעל פה כלולים בהסכם ומיושמים בפועל. בין השאר כדאי לוודא שחברת הקייטרינג לבר מצווה אכן מספקת את הציוד הדרוש כמו שולחנות להגשה, סכו"ם, צלחות, כיסאות ועוד.

מומלץ לא להסתפק בסיכום על התפריט, מספר המנות וסדר ההגשה, אלא גם להתעכב על מספר העובדים המגיעים לאירוע, שעות ההגעה והעזיבה, שיש עובדים לגיבוי, שיש להם ביטוח (כדאי שלא תהיו הכתובת לתביעה במקרה של חבלה או פגיעה) ועוד.

אל תסתפקו רק בציון כללי זה אלא התעקשו לציין כמויות. למשל, אם הזמנתם 150 איש לאירוע, עליכם לחשב את כמות הצוות הנדרשת עבור מתן שירותי קייטרינג לאירועים לכמות כזו של אנשים. דוגמה אחרת היא מערכת הגברה ותאורה. ברור ומובן מאליו כי החברה נדרשת לארגן ציוד כזה אולם מה קורה אם חלילה המערכת אינה פועלת? ודאו כי בהסכם מצוין שעל החברה לארגן ציוד הגברה ותאורה חלופי במקרה של תקלות.

בעיני החוק

במידה ואתם רוצים להיות זהירים במיוחד אתם יכולים לפנות לעורך דין שיעבור על פרטי ההסכם ויבדוק את כל הסעיפים השונים. ההבנה של עורך דין בקריאת חוזים, גם פשוטים מעין אלו, היא יותר מעמיקה, ועורך דין יוכל לתקן או לשנות סעיפים מסוימים במידה ויהיה צורך בכך.

נהוג לכלול בחוזה סעיף לפיו החברה המספקת שירות קייטרינג לבר מצווה זוכה לפיצוי כלשהו במידה ואתם מבטלים את האירוע ברגע האחרון. רצוי לסכם דברים כאלו מראש ולנקוב במספרים ברורים, כדאי להימנע מאי נעימויות בהמשך.

בכל הנוגע לעריכת הסכם קייטרינג לבר מצווה יש לדאוג שההסכם הולם את החוק. במידה שיוכנסו להסכם סעיפים שאינם סבירים, הם יבוטלו על ידי בית המשפט. על כן, יש לנסח הסכם המקובל על שני הצדדים ומאפשר לכל הקשור בשירות קייטרינג לבר מצווה להתנהל באופן החלק והטוב ביותר.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם