מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

קליפ מיוחד לבת מצווה

קליפ לבת מצווה המופק באופן מקורי יוכל להוסיף רבות לאופי המשעשע של האירוע

הפקות של אירועי בר ובת המצווה כיום הן מיוחדות ומקוריות. בין היתר, הפקה של אירוע כוללת בתוכה גם תוכן בידורי אטרקטיבי לקהל המוזמנים. אולם לעיתים קשה להתאים תוספות בידוריות לאירועי בר או בת מצווה בשל הפנייה לקהל אורחים בעל מאפיינים שונים ופערי גילאים.

קליפ לבת מצווה המופק באופן מקורי יוכל להוסיף רבות לתוכן הבידורי של האירוע. תוכן של קליפ יכול להיות קומי ומשעשע, מרגש, או אפילו קצבי. הפקת סרטון לבר מצווה, וכן הפקת סרטון לבת מצווה תהיה מותאמת לדרישות ולציפיות של המשפחה, וכן לתקציב המוקצה לכך.

<b>בקליפ מיוחד כל אחד יכול להיות כוכב (צילום: shutterstock)</b>
בקליפ מיוחד כל אחד יכול להיות כוכב (צילום: shutterstock)

סרטון ייחודי

הפקת קליפ מיוחד ומקורי תוכל להגשים כל חלום של נערי המצווה דרך עלילת הסרטון. אפשר להפיק קליפ בו נער המצווה מתגלה כסופרמן שמציל את בני כיתתו, וגם נערת מצווה המגולמת כנסיכת האצולה הגבוהה. למעשה קליפ לבת מצווה או בר המצווה יהיו מתנה נפלאה לנערים החוגגים, וכן תהווה מזכרת מקסימה מאירוע בלתי נשכח.

רעיון נפלא שיושם כבר רבות בהפקות קליפים, הוא לשתף את בני המשפחה – אבא, אמא, אחים ואחיות כשחקנים משניים בקליפ. כאשר מופק קליפ לבר מצווה וכן קליפ לבת מצווה שהוא קומי, הדבר משעשע את האורחים אף יותר.

את הסרטון מקרינים באירוע עצמו על גבי מסך ענק לכל האורחים, ובדרך כלל מיד לאחר הקרנת הקליפ המקורי בן או בת המצווה יעלו לביצוע הדרשה כשהקהל כבר מוכן ומזומן לקבלם.

קליפ תמונות

אסופה של תמונות מגיל הינקות ועד לבגרות יכולה להתגבש לכדי קליפ. סרטון לבר מצווה או בת המצווה יכול להיות בעל קונספט רגשני המעביר את גאוות המשפחה בתמונות הרצות. הרעיון מאחורי הקונספט הוא שהאורחים והמשפחה צופים בנער/נערה שגדלו להיות מי שהם, ומתפעלים מן הדרך הארוכה שעשו.

שיר מקורי לדרשה

ניתן להפיק סרטון לבר מצווה או סרטון לבת מצווה שנושאו הוא הקראת דרשה ייחודית באופן יצירתי. את הדרשה ניתן להלחין ולהקליט עבור הסרטון. את הסרטון משדרים במעמד האירוע וכך מעבירים את המסרים ואת הברכות הנאמרות בדרשה דרך שיר שנכתב במיוחד עבור כלת או חתן השמחה. אם ילדיכם ביישן, תוכלו להשתמש באטרקציה מסוג זה, וכך גם לחסוך ממנו את הקראת הדרשה בפרהסיה במועד האירוע.

אין שום סיבה שלא לשלב בין השיר לבין הקליפ, ולהקרין קליפ חביב עם מילות הדרשה ברקע בצורה קלילה, כיפית, ומהנה. כך תוכלו להפגין מקוריות, וגם להלהיב את האורחים.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם