מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

הקלטות לבר המצווה

הקלטה של שיר לקראת האירוע הנכסף – בר או בת המצווה, היא רעיון נפלא שיכול לשדרג ברגע את החגיגה

אם חשקתם להפתיע את ילדיכם ולשיר לכבודו באירוע, תוכלו להקליט פלייבק איכותי מראש, וכך תוכלו לבצע שיר בהופעה חיה.

אפילו אם לא מתחשק לכם לשיר מול האורחים, תוכלו לבקש מהתקליטן לנגן את השיר ברגע מסוים. תוכלו גם להקליט ברכות מאת כל בני המשפחה ולהשמיע אותן בכניסה, לפני הדרשה, או לפני המנה העיקרית.

אולפני הקלטות לבר מצווה וכן לבת מצווה או לכל אירוע חגיגי, מצוידים במיטב המכשור הטכנולוגי על מנת שיוכלו להקליט, לערוך ולעצב שיר באיכות גבוהה. אולפני הקלטות לאירועים מצויים בשפע רב, ולפני שאתם ממהרים לפתוח את הארנק עליכם לשים לב לכמה דגשים.

<b>ההקלטה באולפן הופכת לחוויה בפני עצמה (צילום: shutterstock)</b>
ההקלטה באולפן הופכת לחוויה בפני עצמה (צילום: shutterstock)

הפקת שירים

כדאי לכם להחליט מראש מה הייתם רוצים להקליט. מוטב שלא תגיעו אל אולפני הקלטות לאירועים כאשר אין לכם מושג מה אתם רוצים להקליט, וכמו כן שימו לב שלא יכניסו לכם לחשבונית את שעת הייעוץ באולפן.

טרנד נפוץ כיום הוא הקלטה של הקראת הדרשה מבעוד מועד באמצעות אולפני הקלטות לבר מצווה, וכמובן גם בת מצווה. אולפני הקלטות המתמחים בפעילויות לאירועים יוכלו להפיק עבורכם את הדרשה ואף להלחינה לשיר. רבים אף מצמידים למילות הדרשה שיר מוכר ולחן שכולם אוהבים ומכירים כך שהשיר הופך להיות הרבה יותר קליט וסוחף.

רעיון נוסף שיוכל לשמש אתכם, הוא כניסת נער או נערת השמחה אל האולם בביצוע השיר שהוקלט מראש. כך ילדיכם יוכלו להרגיש כוכבים ולחוש את תחושת העילוי שרציתם שירגישו כאשר תכננתם את המסיבה לכבודם, וכמובן שלקהל המוזמנים זו תהיה חוויה בלתי נשכחת.

אולפני הקלטות

בעבר, אולפני הקלטות היו עובדים רק עם אמנים, ושעת אולפן שמאז ומתמיד נחשבה ליקרה, הייתה גורמת לאנשים לשקול היטב את הנושא לפני שהיו נכנסים אל אולפני הקלטות לאירועים. כיום, תחום הפקת האירועים הפך לתעשייה שמגלגלת הרבה מאוד כספים.

אל תתעצלו, קחו הצעות מחיר מבעלי אולפני הקלטות לבר מצווה, השוו מחירים וזכרו כי בהחלט מותר לכם להתמקח על המחיר. השתדלו שלא לסטות מן התקציב שהקציתם לאירוע ללא סיבה מוצדקת.

שימו לב גם לכך שאיכות הסאונד של ההקלטה צריכה להיות משובחת על מנת שתהיה נעימה לשמיעה בווליום גבוה. בדקו זאת לפני שאתם לוקחים את הדיסק המוקלט ולוחצים ידיים לסגירת העסקה.

עם זאת במקביל לכל הנושאים שיש לקחת בחשבון, הקלטה תוכל למנוע תוצאות בלתי צפויות הכרוכות בהופעה מול כמות אנשים גדולה, במיוחד אם משולב ריקוד. אם אתם לא אנשי במה מקצועיים, אל תקחו את הסיכון שאולי תתבלבלו או תשכחו את המילים. הקלטת שיר או ברכות באולפן מקצועי ללא ספק תשמע הרבה יותר טוב מאשר שירה בלייב. את ההקלטה כמובן תוכלו לשמור למזכרת, וההתנסות תישאר חוויה.

 

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם