מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

מסיבת בת מצווה

כל בת 12 חולמת על מסיבת בת המצווה שלה. כמה הצעות שיאפשרו לכם לשמוח בענק ובעיקר לשמח

חגיגת בת מצווה היא אירוע מיוחד עבור כל נערה, בין אם כוללים בכך עלייה לתורה ובין אם בוחרים במסיבת בת מצווה למשפחה ולחברים. בנות רבות יעדיפו להסתפק במסיבה מדליקה, לכן לפני שמקבלים החלטות מחייבות מומלץ להתייעץ עם כלת השמחה.

במסגרת מסיבת בת מצווה ישנן אפשרויות רבות, בהן, מסיבת בת מצווה באולם אירועים או בגן אירועים, מסיבת בת מצווה במועדון לצעירים (המיועדת בעיקר לחברים מבית הספר ופחות לבני המשפחה המורחבת) ועוד. אם אתם בוחרים במסיבת בת מצווה במועדון ישנם מועדונים רבים המתמחים במסיבות מעין אלו.

<b>במרכז העניינים. כלת בת המצווה (צילום: shutterstock)</b>
במרכז העניינים. כלת בת המצווה (צילום: shutterstock)

מועדון או אולם לאירועים?

אם כלת בת המצווה מעוניינת לערוך מסיבת בת מצווה במועדון, הרי שאותם מועדונים יוכלו להפיק מסיבת בת מצווה עם אטרקציות שונות ולהעניק לילדתכם חוויה מיוחדת ויוצאת דופן. בדרך כלל ניתן למצוא באותם מועדונים שירותים שונים להפקת האירוע כמו הגשת כיבוד, הגברה ואורות, ולעיתים אף די.ג'יי איתו הם רגילים לעבוד. בנוסף, ישנם מקומות בהם תוכלו למצוא שירותים מתקדמים יותר כמו צלם שעובר בין האורחים ודואג למגנטים שיחולקו בתום האירוע. אפשרות נוספת היא לשלב מנחה שינצח על האירוע וישלב גם פעילויות ומשחקים במהלך מסיבת בת מצווה.

אם ברצונכם לערוך מסיבת בת מצווה במסגרת אולם או גן אירועים עומד בפניכם מגוון רחב של מקומות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין אולמות אירועים קטנים המתאימים לעריכת מסיבת בת מצווה קטנה ואינטימית, ובין גני אירועים גדולים המיועדים למספר גדול של מוזמנים.

מסיבות המיועדות למספר מוזמנים גדול יותר לרוב כרוכות גם בהפקה מעט יותר רחבה. היתרון המרכזי של מסיבת בת מצווה באולם אירועים או בגן אירועים היא היכולת להכניס לאירוע אלמנטים אישיים כגון דרשת בת מצווה ולהקנות לאירוע נופך משמעותי יותר מאשר מסיבת בת מצווה הנערכת במועדון.

X

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם