מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

החולצה שאחרי החופה

טריקו או מכופתרת, עם כיתוב או בלי? כמה עצות שיעזרו לכם להחליט על החולצה שאחרי החופה

חתנים רבים מעדיפים בשלב מסוים, אחרי שהסתיימה החופה ונגמרו הברכות, ממש לפני הרגע שבו באמת אפשר להתפרק ולצלול לתוך רחבת הריקודים, להיפטר מהחליפה המחויטת ולהחליף לטי שירט פשוטה; רבים מעדיפים חולצת טריקו עם כיתוב עליה, אחרים מעדיפים חולצה מכופתרת נוחה עם שרוולים קצרים.

באיזו חולצה כדאי אפוא לבחור – טריקו או מכופתרת, האם כדאי להוסיף כיתוב על חזית החולצה, ואיזה כיתוב להוסיף בכלל? לפני שאתם מחליטים לבחור חולצה אחרי החופה – הנה כמה עצות שימושיות לחתן המתלבט.

החולצה שאחרי החופה 1
לא לגעת, חתן טרי (צילום: דניאלה קיוויס)

חולצה מכופרת או טריקו

בחופות מסורתיות יותר נוהג החתן לאחר החופה להחליף לבגדים נוחים יותר אולם לרוב הוא איננו עובר באופן חד מקצה אחד לאחר. במלים אחרות, אם ציבור המוזמנים לחתונה הינו מסורתי, או אם מנהגי החתונות במשפחתך הם מסורתיים, עדיף להצטייד בחולצה מכופתרת פשוטה ואלגנטית.

חולצה אחרי החופה תתאים בהקשר זה לאופייה הכללי של החתונה. כיוון שהפעילות כוללת בעיקר ריקודים, אוכל, מעבר בין מוזמנים ושיחות, רצוי לבחור חולצה בצבע פחות בהיר (חולצת פסים, למשל, ולא חולצה לבנה), אשר תמנע מכתמי זיעה לבלוט. רצוי גם לבחור בחולצה המשלבת צמר עם רכיב סינתטי נוסף על מנת למנוע הזעה ולגרום לחולצה לספוג את הזיעה.

במידה שקהל המוזמנים לחתונה הוא יותר מודרני וליברלי, ניתן להעדיף חולצה אחרי החופה שתהיה פשוטה ומדליקה יותר: טריקו פשוטה עם הדפס עליה. אל תחפשו במיוחד חולצת טריקו עם הדפס משום שהיא עלולה לעלות ביוקר; עדיף לבחור חולצת טריקו פשוטה ואיכותית (מבד "נושם" ואוורירי).

רעיונות להדפס מדליק

על החולצה עצמה ניתן להדפיס הדפסים שונים ומצחיקים כמו "המשחק נגמר", "יופסקו הנישואים בבני אדם", "אני פה בגלל אשתי", "חתן חדש", "בלי חרטות", "העיקר שאמא מרוצה", "טעות לעולם חוזרת", "אבא שלה מיליונר" ועוד. המטרה המרכזית של ההדפסים אינה להעליב או לפגוע חלילה אלא ליצור אווירה נוחה, נעימה וחברית יותר, "לשבור את הקרח" ולאפשר לאנשים שאינם מכירים להתוודע זה לזה.

לאותם הדפסים אפשר לצרף הדפסים נוספים שיהוו רקע. חשוב לבחור בהדפס עם אותיות קריאות וברורות, להימנע מתחכומים מיותרים ובמקרה של רגישויות משפחתיות – לנקוט במשנה זהירות ולגלות, מה לעשות, הרבה טקט. לפני שאתם בוחרים בהדפס, כדאי לברר עם הכלה המיועדת אם ההדפס מקובל עליה; חבל לריב כבר בערב הראשון לנישואיכם.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם