מכינים את העמוד
מכינים את העמוד.. הפעולה עשויה להימשך כמה שניות

דגשים להסכם עם די.ג'יי

עוד לפני לחיצת הידיים עם התקליטן שבחרתם לאירוע המצווה של ילדיכם, ודאו כי כל דרישותיכם יוגדרו ויבוצעו באופן ברור

תקליטן לבר מצווה או לבת מצווה בעל איכויות מקצועיות עשוי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ולמיוחד. עליכם לדאוג לבחירת דיג'י לבר מצווה שיהיה קרוב לטעמכם האישי וכן שידע להתאים את עצמו לדרישות קהל האורחים שלכם בערב האירוע. עליכם לדאוג לכך שהתקליטן בו בחרתם יהווה בחירה נבונה שתתרום לעיצוב חוויית אירוע בר מצווה, הקדישו תשומת לב יתרה לכך.

לאחר שפגשתם מספר תקליטנים, ערכתם פגישת ייעוץ, ואפילו הלכתם לאירועים בהם עבדו בכדי לבדוק את המיומנות ואת יכולות התמרון שלהם, סביר להניח שכבר מצאתם תקליטן לבת מצווה או לבר המצווה שהוא המתאים לכם ביותר- את התקליטן שיש לכם איתו חיבור מעולה. כעת עליכם רק לוודא שכל בקשותיכם ודרישותיכם בנוגע למוסיקה של האירוע תהיינה לשביעות רצונכם.

דגשים להסכם עם די.ג'יי 1
הכינו לדיג'י רשימת דרישות מסודרת (צילום: shutterstock)

כתיבת הסכם עם די.ג'י לבר מצווה

עליכם לתאם ציפיות עם התקליטן בו בחרתם. אל תשמעו להסתייגויות מהסכמים כדוגמת 'אל תדאגו', 'סמכו עליי', ועוד הצהרות כגון אלו – אל תשתכנעו, כתבו את דרישותיכם כמו כל הזמנת עבודה רגילה.

עליכם להבהיר במעמד החוזה מול די.ג'יי לבת מצווה או לבר המצווה אילו סגנונות מוזיקה אתם במפורש לא רוצים באירוע שלכם, ואילו שירים יישמעו בכל שלב: בעת הכניסה לאולם, לפני הקראת הדרשה, בתום הקראת הדרשה, בעת ריקוד הסלואו עם אמא, שירי עדות למשפחה, וכדומה. אל תתעצלו ורשמו את כל מה שקבעתם, ובמיוחד שימו דגשים על פרטים שחשובים לכם.

עניין נפוץ, שמארגני אירועים רבים לא מקדישים לו את תשומת הלב הראויה בזמן סגירת החוזה עם תקליטן לבר מצווה או בת מצווה, הוא סוגיית האורחים שמבקשים שירים במהלכו של האירוע. אנשים נוטים במהלך אירועים לגשת באופן ישיר אל התקליטן כדי לבקש שיר מסוים, הבעיה נוצרת כאשר יותר מדי אורחים עושים זאת בזמן האירוע. אם אתם חושבים שזה עשוי להפריע לכם, לעבודתו של התקליטן, או לרצף השירים שביקשתם, תוכלו להכניס אל החוזה הנחיות בנוגע לסוגיה זו. ניתן לאשר לתקליטן להקדיש שירים רק לרשימת אורחים ספציפית, תוכלו לדרוש ממנו לבקש את אישורם של בעלי האירוע בכל פעם שזה קורה, ותוכלו לקבוע כל נוהל אחר ליישוב העניין אשר יוכל להיכתב ולהיאמר במפורש במעמד חתימת חוזה עבודה.

בנוסף לכך, אל תשכחו לתאם את שעות העבודה - מתי התקליטן מגיע, ועד איזה שעה הוא יכול להמשיך לעבוד. לגיבוי, ציינו גם את חובתו של דיג'י לבר מצווה או לבת המצווה, למצוא מחליף במידה ונבצר ממנו להגיע לאירוע. רשמו את פרטי העסקה בהסכם – סכום מקדמה, סכום התשלום המלא ואת שיטת התשלום שנבחרה.

חתימת חוזה מוסכם

כמו בכל חוזה עליכם לכתוב בצורה מסודרת את הדברים תוך חלוקה לסעיפים, להכניס את כל הדרישות של שני הצדדים ולוודא כי כל התנאים מוסכמים על כולם. גם אם אתם מכירים היטב את אותו דיג'י לבת מצווה או בר המצווה שבחרתם ואתם סומכים עליו ועל שיקוליו המקצועיים, הבהירו לו (ולעצמכם) כי אירוע זה חשוב לכם מאוד ואתם מעוניינים להיות שקטים בדבר ארגונו בצורה המושלמת ביותר.

X
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם